Opinie użytkownika (2)

Od wielu lat...
Od wielu lat robię zakupy w Empiku i zawsze byłam zadowolona z szybkiej realizacji zamówień. Niestety zauważyłam, że od czasu, gdy w ofercie pojawiło się więcej produktów od zewnętrznych sprzedawców, czas wysyłki często się wydłuża. Szkoda, bo kiedyś zamówienia docierały znacznie szybciej. Mimo to wybór produktów jest bardzo duży, a sam sklep nadal pozostaje jednym z moich ulubionych miejsc na zakupy książek i innych artykułów.

SabinaWacławska-Guguła_v89q

25.06.2026

empik

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowolona...
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Reserved. Sklep oferuje szeroki wybór modnych ubrań w atrakcyjnych cenach, a jakość produktów jest na wysokim poziomie. Obsługa klienta jest uprzejma i pomocna, a zakupy zarówno stacjonarne, jak i online przebiegają sprawnie. Szczególnie doceniam różnorodność kolekcji oraz regularne promocje. Z przyjemnością wracam do tej marki i polecam ją innym.

SabinaWacławska-Guguła_v89q

25.06.2026

Reserved

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)