Opinia użytkownika: SabinaWacławska-Guguła_v89q
Dotycząca firmy: empik
Treść opinii: Od wielu lat robię zakupy w Empiku i zawsze byłam zadowolona z szybkiej realizacji zamówień. Niestety zauważyłam, że od czasu, gdy w ofercie pojawiło się więcej produktów od zewnętrznych sprzedawców, czas wysyłki często się wydłuża. Szkoda, bo kiedyś zamówienia docierały znacznie szybciej. Mimo to wybór produktów jest bardzo duży, a sam sklep nadal pozostaje jednym z moich ulubionych miejsc na zakupy książek i innych artykułów.