Opinie użytkownika (4)

Wielki sklep ze...
Wielki sklep ze sprzetem sportowym i wszystko co do niego potrzeba 😎 dobre ceny i dobre sprawdzone towary. Miła i chętna do pomocy obsługa. Dużo ciekawych i dużo nowych pozycji.. To wszystko sprawia że chętnie robi sie tu zakupy. Sporo parking i dobra lokalizacja. Zdecydowanie polecam!

Oksana

23.05.2023

DECATHLON

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Stacja Orlen przy...
Stacja Orlen przy Mogilskiej to jedno z moich ulubionych miejsc, w których mogę podtankować samochód. Zawsze przy wjeździe do centrum czeka na nas miła obsługa, która jak się uśmiechniesz może zmodyfikować bonusy i inne gratisy dla tankujących paliwo. Wszystko świeże i nawet jeśli nie przepadam za hot-dogami to na tej stacji z reguły się skuszę. Polecam zatem!

Oksana

23.05.2023

ORLEN

Placówka

Kraków, Zakopiańska 58

Nie zgadzam się (0)
Galeria ogromna, z...
Galeria ogromna, z mnóstwem sklepów. Na pewno warto wybrać się tu na zakupy - duże salony i wspaniałe marki. Zdecydowanie polecam. Gastronomia też OK. Jedyny minus to toalety. Stanowczo za małe - za mała ilość kibelków i nieustanne kolejki do damskiego. Ktoś projektując galerię kompletnie chyba o tym zapomniał. Jest to największa galeria w jakiej byłam i z najgorszą/najbardziej skromną toaletą. Za toaletę uiszcza się opłatę ("co łaska" co prawda - ale jednak chociaż 1zł wypada mieć)

Oksana

16.03.2023
Nie zgadzam się (0)
Spory wybór ubrań...
Spory wybór ubrań jak na sieciówke. W miarę wcześnie rozpoczynają wyprzedaż posezonowa. Wtedy ceny są naprawdę doskonale. Na początku sierpnia kupiłam dzinsowe damskie spodenki za 39,99 przy regularnej cenie 99,99. Zdecydowanie polecam, obsługa miła i zaangażowana, polecam zdecydowanie

Oksana

16.03.2023

House

Placówka

Kraków, Zakopiańska 62

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi