Galeria Krakowska

(2.32)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (44 z 59)

Dużo sklepów i...
Dużo sklepów i duży wybór

TarteK

13.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Galeria ogromna, z...
Galeria ogromna, z mnóstwem sklepów. Na pewno warto wybrać się tu na zakupy - duże salony i wspaniałe marki. Zdecydowanie polecam. Gastronomia też OK. Jedyny minus to toalety. Stanowczo za małe - za mała ilość kibelków i nieustanne kolejki do damskiego. Ktoś projektując galerię kompletnie chyba o tym zapomniał. Jest to największa galeria w jakiej byłam i z najgorszą/najbardziej skromną toaletą. Za toaletę uiszcza się opłatę ("co łaska" co prawda - ale jednak chociaż 1zł wypada mieć)

Oksana

16.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo nie uprzejma...
Bardzo nie uprzejma pani z "ochrony" Pani z "ochrony" podeszła do nas z wyższością mówiąc nam że nie mamy prawa stać w tym miejscu czy siedzieć (miejscu przy którym można ładować telefon) bo to jest zabronione. Gdy zapytałam dlaczego ona zadała pytanie czy umiem czytać, odpowiedziałam że bokiem nie więc niech wytłumaczy mi o co chodzi. Pani z "ochrony" powiedziała że nie mam prawa siedzieć na tej pufie ani obok niej bo nie wolno (pomimo że jej wcześniejsza koleżanka powiedziała nam że nie możemy siedzieć na tej pufie ale na ziemi już tak [JAK JAKIEŚ ZWIERZĘTA!!] zaczęła kłócić się ze mną na koniec dodając "to macie problem że inne dozwolone pufy z ładowarkami są zajęte". Obok nas siedziały trzy obco krajowe kobiety bez masek i kompletnie to zignorowała. Czy tak ma się zachowywać ochrona w galerii?! Żałosne, liczę na ukaranue tego zachowania, rozumiem bezpieczeństwo w obliczu pandemii ale to była duża przesada....

zarejestrowany-uzytkownik

07.02.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pani blondynka około...
Pani blondynka około 160 cm, bardzo nie miła i wredna zaczęła kłócić się z nami o to że siedzimy na ziemi i lądujemy telefon z tekstem "nie wolno tutaj stać ani siadać" w dalszej dyskusji dlaczego nie możemy tu być i ładować telefonu powiedziała "to macie problem" mimo że jej wcześniej koleżanka powiedziała że możemy ładować w tym miejscu telefon ona to zignorowała i w ciągu dalszym była bardzo nie miła. Miała kompletnie gdzieś że obok nas siedziały trzy obco krajowe Panie bez masek nie zwróciła na to uwagi. Nie polecam tego miejsca że względu na ochronę.

Niezweryfikowany Klient_W3yH

07.02.2021

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Plusami tej galerii...
Plusami tej galerii są lokalizacja i ilość fajnych sklepów. Minusem fakt, że większość ludzi po prostu przez nią przechodzi lub czeka na coś- dlatego tłumy ludzi to w tej galerii norma i ciężko jest się tam poruszać. Dodatkowo łazienki są z pewnością niedostosowane do takiej ilości osób, a czystość w nich nie zawsze jest utrzymana. Obsługa galerii ma często bardzo wielu klientów i ciężko dowiedzieć się szczegółów.

Klient_tekla

15.05.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie trudno określić...
Zdecydowanie trudno określić całą galerię handlową w kilku zdaniach. Jednakże Galeria Krakowska jest bardzo zadbanym miejscem, mimo tego, że przewija się przez nią tysiące osób dziennie. Jest dobrze rozplanowana, jednakże miałem problem z przejściem w godzinie szczytu. Można tutaj dobrze zjeść, znaleźć ubrania na dużych przecenach. Ponadto pracownicy zazwyczaj są w tym miejscu dobrze zorientowani, znają przynajmniej język angielski, potrafią dobrze doradzić w wyborze.

zalogowany_użytkownik

03.12.2017

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Jestem przyjemnie zadowolona...
Jestem przyjemnie zadowolona z obsługi klientów w Galerii Krakowskiej. Obserwując zachowanie pracowników w sklepach wobec obcokrajowców (a jest ich bardzo dużo w tej galegii) mogę odnorować, że w większosci przypadków pracownicy bez problemów mówią po angielsku, a czasami nawet po rosyjsku lub ukraińsku. Starają się udzielić odpowiedzi i pomocy bez względu na barierę językową. Osobiście doświadczyłam to, kiedy pierwszy raz przyjechałam do Polski i nie mówiłam jeszcze po polsku, ale nie przeszkadzało mi to w robieniu zakupów, dlatego, że pracownicy sklepów były w stanie podać charakterystykę poszczególnych produktów po rosyjsku/ukraińsku.W porównaniu do innych galerii handlowych w Krakowie obsługa obcokrajowców w galegii Krakowskiej jest na bardzo wysokim poziomie.

zarejestrowany-uzytkownik

24.02.2016

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Duża, przestronna galeria....
Duża, przestronna galeria. Do stanu czystości, oświetlenia nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Niestety tego samego nie można powiedzieć o ochroniarzach, którzy zamiast patrolować obiekt, ucinali sobie pogawędki oraz podziwiali klientki przy schodach ruchomych, a także od czasu do czasu ucinali pogawędki z Paniami z punktów informacyjnych. W tym czasie na poziomie +1, pijani i brudni mężczyźni zaczepiali i żebrali wśród konsumujących klientów. Przez godzinę, która spędziłem w tym miejscu, posilając się, nie przeszedł żaden ochroniarz, za to Panowie przy mnie zjawili się kilkukrotnie. Zdecydowanie do poprawy!

zarejestrowany-uzytkownik

24.03.2014

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep obok...
Duży sklep obok dworca kolejowego i autobusowego. Dużo sklepów.

Andrzej_684

09.08.2013

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (1)
Moim subiektywnym zdaniem,...
Moim subiektywnym zdaniem, najlepsza galeria w Polsce. Jest ona duża, ma świetna lokalizację ( to więcej niż centrum miasta, to okolice dworca,), więc jak łatwo sie domyślić łatwo tu o tłumy.Sklepy sa rozmieszczone na kilku kondygnacjach, przez co mamy na prawdę w czym wybierać, kupując nawet tylko zwykłe jeansy.

zarejestrowany-uzytkownik

13.11.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Galeria jest przede...
Galeria jest przede wszystkim świetnie umiejscowiona, jest blisko Starego Miasta i blisko dworca, czyli idealnie! Ładnie też się stapia z otoczeniem, komponuje. Jest bardzo zadbana, urządzona z klasa i co najważniejsze - są tam sklepy, których nigdzie indziej nie ma! Genialny wybór marek i firm, do wyboru do koloru.

Ewelina_973

06.11.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy TOALET W GALERII KRAKOWSKIEJ, KTÓRE MIESZCZĄ SIĘ NA POZIOMIE -1, a korytarz prowadzący do nich jest pomiędzy sklepami: Nanu- Nana i Tchibo. Damska toaleta w chwili obecnej mieści się tam gdzie była męska toaleta. Jest obszerna i nie ma już takich długich kolejek jak kiedyś. Podoba mi się obecna kolorystyka tego miejsca ponieważ poza szarościami i białościami są wściekle różowe umywalki- taki ostry intensywny róż w sumie cyklamen. Ogólnie było czysto, było dostępne mydło oraz ręczniki papierowe.

Magika

27.10.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Galeria krakowska jest...
Galeria krakowska jest fajnym centrum handlowym. Po pierwsze jest położone w takim miejscu, że wszędzie jest blisko. Ma dużą powierzchnię i wiele różnorodnych sklepów, zaczynając od restauracji przez odzież, buty a kończąc na wystroju wnętrz. Niestety ma również minusy. Przede wszystkim to, że jest w centralnym miejscu miasta ciężko znaleźć fajne ciuchy bo wszystko jest wykupione.

zalogowany_użytkownik

23.10.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy TOALET na poziomie -1 w Galerii handlowej Galeria Krakowska na ul. pawiej 5 w Krakowie. Już z pasażu handlowego widać kolejkę do damskiej toalety. Czas oczekiwania w kolejce jest dość długi. A jak już wejdziemy do środka do pierwszej części toalety czyli umywalni to odrzuci nas dosłownie na brudna podłogę, zachlapane lustro i wysypujące się z kosza zużyte ręczniki papierowe. Niestety dla personelu sprzątającego priorytetem jest stanie przy miseczce i pilnowanie aby wszyscy uiszczali rzekomo dobrowolne opłaty za skorzystanie z toalety. Część z kabinami była bardzo brudna.

Magika

15.09.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Dla osób odwiedzających...
Dla osób odwiedzających Kraków takagaleria jest w idealnym miejscu połozona . Wychodzisz ze stacji i masz galerię. Dla turystów bądz tubylców do bardzo dobra lokalizacja. Poza tym dużo sklepów, duży wybór i ceny takie jak w innych sklepach tego typu w innych miastach. Fajnie, że jest dużo miejsc gdzie można posiedzieć...

zarejestrowany-uzytkownik

10.09.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Moja obserwacja dotyczy...
Moja obserwacja dotyczy TOLAET na poziomie -1 w Galerii Krakowskiej na ul. Pawiej 5 w KrakowieNA PLUS1. ŻE SĄ 2. że są dobrze oznakowaneNA MINUS1. Teoretycznie dobrowolna opłata, praktycznie pracownica pilnująca spodeczka z opłatą potrafi być be szczelna przy windykowaniu tej opłaty.2. Bardzo nie przyjemny zapach3. Brudna podłoga w umywalni4. Zła aranżacja umywalni5. Brudne umywalki oraz lustra6. Olbrzymia kolejka do tolaety damskiej czas oczekiwania powyżej 15 minut

Magika

23.07.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Galeria blisko centrum...
Galeria blisko centrum i obok Dworca Kolejowego, więc są straszne tłumy i czasami trzeba się przeciskać na pasażu. jeśli chodzi o zakupy to znajdziemy wszystkie potrzebne Nam sklepy z ciuchami, butami, elektroniką itp. W zime strasznie gorąco, aż trzeba się rozbierać do rękawka. Carrefour dobrze zaopatrzony. Polecam cukiernie Michalscy ,a po przeciwnej stronie Starbucks (nie polecam), cholernie drogi, a ciastka i kawa ( więcej mleka niź samej kawy) taka sobie, lepiej kupić mieloną i zrobić w domu.Podobają mi się organizowane wystawy na pasażu – ciekawe i miłe dla oka.

Szamanka

02.07.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
galeria-krakowska.pl - pozwolę...
galeria-krakowska.pl - pozwolę sobie opisać stronę internetową Galerii Krakowskiej. Strona jest przejrzysta można dowiedzieć się jakie sklepy znajdują się w galerii oraz na jakich piętrach i w jakiej lokalizacji można je znaleźć . Na stronie można również znaleźć informację o tym w jakich godzinach czynna jest galeria. Dodatkowo również można dowiedzieć się w jakich godzinach czynny jest parking oraz ile wynoszą opłaty. Na stronie jest również zakładka „wydarzenia” gdzie można znaleźć informacje o ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce na terenie galerii.

Laila

05.06.2012

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Galeria Krakowska- odwiedzam...
Galeria Krakowska- odwiedzam ją dość często praktycznie od samego momentu jej powstania. Do GK lubię przychodzić z reguły z rana gdyż nie ma wtedy takich tłumów jak popołudniu czy wieczorem. Galeria jest duża i można znaleźć tam większość sklepów popularnych sieci. Z galerii jest bardzo blisko do dworca autobusowego i pkp. Mimo iż w galerii jest ochrona to jest tam też niestety bardzo dużo bezdomnych czy niezbyt „przyjaźnie” wyglądających pijaczków i innych podobnych typów (nie raz ktoś do mnie podchodził po to że dać mu kilka drobnych). Galeria Krakowska jest czynna od 9 do 22 (poza niedzielą wtedy jest czynna od 10 do 21) dzięki temu można wybrać się tam na zakupy nawet po pracy.

Laila

05.06.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
W galeri zawszę...
W galeri zawszę są tłumy ludzi. Ogrom slepów przytłacza nie są one rozłożne w jakimś logicznym pożądku. Ale najbardziej przerażające jest to co robi ochrona galeri zimą. Ludzie któży nie mają się gdzie podziać czasami prubóją się tam schronić Ci którym się to uda nie są wypraszani lecz poprostu katowani, zaciągani na zaplecza lub do ubikacji sa ofiarami wyżycia się ludzi którzy mają niby pilnowć tam porządku. Nie raz widziałem to co się tam dzieje, brak słów.

Przemysław_515

03.06.2012

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)

Galeria Krakowska

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Galeria Krakowska?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dużo sklepów i...
Dużo sklepów i duży wybór