Opinie użytkownika (4)

Sklep bardzo czysty,...
Sklep bardzo czysty, obsługa bardzo sympatyczna z pozytywnym nastawieniem do klienta. Towar równomiernie ułożony na regałach. Bardzo duży plus dla tego sklepu za szeroki wybór dań gotowych i przekąsek na drogę. Pieczywko zawsze świeże i często gorące. Przy kasie zostałem obsłużony mam wrażenie indywidualnie kasjer serdecznie mnie powitał po prosił o aplikacje Żappka zaproponował mi colę z ekspozytora przy kasie i pysznego hot doga. Zakupy zrobione sprawnie i co najważniejsze zostałem serdecznie pożegnany co rzadko się zdarza w różnych sklepach. Serdecznie polecam!

Miki97

08.11.2023

Żabka

Placówka

Warszawa, ul. Batalionów Chłopskich 74

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze zaopatrzony...
Bardzo dobrze zaopatrzony i czysty sklep. Świeże owoce i warzywa. Pieczywo z własnego odpieku zawsze porządnie zaopatrzone dobrze wypieczone po prostu świeże. Obsługa na sali sprzedaży bardzo pomocna. Na stoisku z ladą mięsną życzliwi i uśmiechnięci pracownicy i co najważniejsze mięso jak i wędliny zawsze świeże. Pracownicy na kasie z ogromnym zaangażowaniem w stronę klienta. Witają z uśmiechem, pytają o kartę lojalnościową sprawnie obsługują. Na koniec serdecznie żegnają. Na rachunku nie zauważyłem błędu w produktach nabijanych. Z pewnością polecę innym ten sklep.

Miki97

08.11.2023

Biedronka

Placówka

Warszawa, Dolna 3

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w danym...
Obsługa w danym sklepie jest nie uprzejma i brak jej kultury. Rzadko kiedy usłyszałem w tym sklepie dzień dobry czy dowidzenia od załogi sklepu. Świeżość asortymentu wędlin i mięsa pozostawia wiele do życzenia. Natrafiłem na nieświeże mięso. Obsługa często chodzi w prywatnej odzieży. Nie zgadzają się ceny na pułkach z tym co nabijane jest na kasie. Trzeba się upominać o zeskanowanie Aplikacji Lewiatan. Sklep ogólnie zadbany i czysty jednakże przez powyżej wymienione aspekty niestety nie mogę polecić tego miejsca.

Miki97

04.11.2023

Lewiatan

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Zawsze świeże owoce i warzywa. Regał z pieczywem zawsze w połowie wypełniony bułkami, chlebami itp. Pracownicy zawsze są mili i pomocni. Jeśli chodzi o obsługę kasjerską jest na najwyższym poziomie. Zawsze z uśmiechem na twarzy witają się i żegnają życząc miłego dnia. Ceny w tym sklepie są przystępne i co najważniejsze zawsze aktualne.

Miki97

04.11.2023

Kaufland

Placówka

Warszawa, Batalionów Chłopskich 73

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi