Opinie użytkownika (5)

Lubię odwiedzać restauracje...
Lubię odwiedzać restauracje tej sieci ponieważ zawsze jedzenie jest smaczne. Kelnerzy mili, a dania dostaje się zazwyczaj szybko. Jedyny minus to taki, że czasami przychodzą już lekko zimne.

Klient_G1mX9

27.11.2023

Sphinx

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 179 148

Nie zgadzam się (0)
Spodziewałam się wiekszej...
Spodziewałam się wiekszej ilości produktow. Brakuje niektorych marek. Dodatkowo na zmianie jest zawsze mało pracowników, na kasie nigdy nikogo nie ma.

Klient_G1mX9

27.11.2023

Rossmann

Placówka

Sulejówek, Pl. Czarnieckiego 1

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w placówce trafiłam na moment, w którym nie musiałam czekać na obsługę ponieważ nie było innych oczekujących także od razu się ucieszyłam. Zostałam zaproszona do stolika i powiedziałam co sprowadza mnie do oddziału. Pani wytłumaczyła mi jakie dokumenty muszę złożyć, jaki jest czas oczekiwania na ich rozpatrzenie oraz jakie są możliwości rozwiązania sprawy.

Klient_G1mX9

24.11.2023

PZU

Placówka

Warszawa, Targowa 4

Nie zgadzam się (0)
Podczas zakupów stacjonarnych...
Podczas zakupów stacjonarnych w sklepie rtv euro agd w Złotych Tarasach, podczas szukania artykułu, który mnie interesował została zaoferowana mi pomóc, gdy pracownik zauważył, że mam problem ze znalezieniem artykułu. Gdy na półce go nie było zaprowadził mnie do komputera, aby sprawdzić, czy dany artykuł jest dostępny w sklepie. Okazało się, że nie. Zostałam poinformowana w jakich najbliższych placówkach znajduje się przedmiot. Jednak zdecydowałam się na produkt podobny. Został mi on wydany i zostałam zaproszona z nim do kasy. Lada przy kasie była schludna i czysta, nie stało na niej wiele niepotrzebnych rzeczy. Zostałam obsłużona bardzo szybko. Jedynym minusem tej wizyty był wyścig pracowników, który pierwszy mi pomoże i odeślę do kasy ze swoim identyfikatorem.

Klient_G1mX9

24.11.2023

RTV EURO AGD

Placówka

Warszawa, Złota 59

Nie zgadzam się (0)
Podczas zakupów stacjonarnych...
Podczas zakupów stacjonarnych w sklepie rtv euro agd w Złotych Tarasach, podczas szukania artykułu, który mnie interesował została zaoferowana mi pomóc, gdy pracownik zauważył, że mam problem ze znalezieniem artykułu. Gdy na półce go nie było zaprowadził mnie do komputera, aby sprawdzić, czy dany artykuł jest dostępny w sklepie. Okazało się, że nie. Zostałam poinformowana w jakich najbliższych placówkach znajduje się przedmiot. Jednak zdecydowałam się na produkt podobny. Został mi on wydany i zostałam zaproszona z nim do kasy. Lada przy kasie była schludna i czysta, nie stało na niej wiele niepotrzebnych rzeczy. Zostałam obsłużona bardzo szybko.

Klient_G1mX9

24.11.2023

RTV EURO AGD

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi