Opinie użytkownika (4)

Wrażenia z wizyty...
Wrażenia z wizyty bardzo pozytywne. W restauracji czysto i przytulnie, jedzenie bardzo smaczne obsługa miła, jedyny minus długi czas oczekiwania na zamówienie czekałem prawie godzinę na jedną porcję.

Kirakamido

30.11.2023

Zdrowa Krowa

Placówka

Warszawa, Stefana okrzei 8

Nie zgadzam się (0)
Już od samego...
Już od samego wejścia bardzo przyjemna atmosfera, czysto, delikatna muzyka i kompetentni ludzie. Przy składaniu zamówienia Pani kasjerka była bardzo miła i uprzejma zamówienie poszło sprawnie i przyjemnie. jeśli chodzi o kompletacje zamówienia to wszystko się zgadzał. Jedzenie było bardzo. smaczne i ciepłe widać że z samych świeżych artykułów. moja opinia na 5 gwiazdek wynika przedrzymskim z profesjonalnego podejścia nie tylko kasjerek ale też Managerów którzy jak widziałem przychodzili z uśmiechem do kolegów którzy czasem się mylili nie dało się wyczuć że mimo wszystko świetnie się razem czują i bawią.

Kirakamido

22.11.2023

Burger King

Placówka

Warszawa, ul. Józefa Piłsudskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Pan który pracował...
Pan który pracował na tym sklepie stał sobie przed prawie w drzwiach i palił papieroska nie dość że nie skończył jak już czekałem przy kasie to jeszcze na sklepie pachniało popiołem z fajek. Na sklepie półki brudne towaru brak. Że spożywczych artykułów zrezygnowałem.

Kirakamido

20.11.2023

Żabka

Placówka

Warszawa, Saska 16/ lok u4

Nie zgadzam się (0)
Rozmowa była na...
Rozmowa była na temat przedłużenia umowy w sieci. Pani obsługujący moje zamówienie nie dość że miała bardzo dużo wiedzy to również była bardzo przyjemna. Rozmowa przebiegła szybko ale sprawdzę nie dowiedziałem się wszystkiego czego potrzebowałem i wszystkie warunki umowy jasno wyjaśnione.

Kirakamido

20.11.2023

Play

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi