Opinie użytkownika (4)

gra głośna muzyka...
gra głośna muzyka...

Kinok15_Lw3M

10.05.2024

House

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Robiłem zakupy w...
Robiłem zakupy w sklepie LIDL przy ulicy Jana PAwła II w Białymstoku. Sklep czysty, dobrze zatowarowany. Cieżko było znaleźć puste miejsce po produkcie. Kasjerka bardzo miała i pomocna, a przede wszystkim uśmiechnięta co niestety jest rzadkością. Na pewno odwiedzę jeszcze raz to miejsce.

Kinok15_Lw3M

28.04.2024

LIDL

Placówka

Białystok, Jana Pawła II 61

Nie zgadzam się (0)
Jestem klientem tej...
Jestem klientem tej sieci od ponad 10 lat. W lipcu kończy mi się umowa i dostałem telefon w sprawie przedłużenia umowy. Na samym początku zostałem zapytany czy interesuje mnie oferta z telefonem czy sam abonament. Pierwotnie poprosiłem o wycenę abonamentu z telefonem. Zostały mi przedstawione oferty z dwoma telefonami - iPhone 15 128 Gb oraz iPhone 14 128Gb. Cena była dość wygórowana co zaznaczyłem w rozmowie, ale Pani która do mnie dzwoniła nie potrafiła zbić argumentu czemu cena jest taka duża. Powiedziałem, że muszę się w takim razie zastanowić i zapytałem czy może do mnie oddzwonić po weekendzie. Niestety do tej pory do mnie nie oddzwoniła. Szkoda, że w taki sposób traktuje się klientów którzy są lojalni od dłuższego czasu.

Kinok15_Lw3M

16.02.2024

Play

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty i...
Sklep czysty i dobrze zatowarowany. Na podłodze nie było żadnych smug (mimo iż jest zima i śnieg się roztapia). Towar na półkach był dosunięty do brzegu dzięki czemu nie było widać dziur na półkach. Jeśli takowe były to był wsadzony kartonik z czerwoną kropką. Ekspedientów na sklepie było wystarczająco. W momencie gdy nie mogłem znaleźć towaru, ekspedientka poproszona o pomoc udała się ze mną do półki (mimo, że wykonywała jakąś pracę skanerem) i pomogła odnaleźć poszukiwany przez mnie towar. W kilku innych sklepach spotkałem się z tym, że doradca pokazał tylko ręką gdzie ten towar mogę znaleźć i na tym kończyła się jego pomoc. Fartuch miała czysty, zapięty na guziki. Przy kasie nie było kasjerki, ale podeszła w ciągu minuty. Zaproponowała mi produkt przy kasie i zapytała czy mam aplikację. Na koniec uśmiechnęła się i pożegnała wręczając paragon. Sklep oceniam 4.5/5

Kinok15_Lw3M

16.02.2024

Rossmann

Placówka

Białystok, wysockiego 67

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi