Opinie użytkownika (3)

W ostatnim czasie...
W ostatnim czasie zdarzyło mi się kilkukrotnie zrobić tam zakupy i niestety, jestem bardzo rozczarowana, nie tylko brakiem asortymentu, ale i niechęcią osób, które pracują w tamtym miejscu.

xQucyk

10.12.2023

Kaufland

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jako stała klientka...
Jako stała klientka tej drogerii mogę ją szczerze polecić, sklep jest zadbany, posiada szeroki asortyment, a na dodatek niezwykle kulturalnych pracowników, którzy na każdym kroku służą niezawodną pomocą.

xQucyk

19.11.2023

Rossmann

Placówka

Włocławek, Kilińskiego 3

Nie zgadzam się (0)
Lokal sam w...
Lokal sam w sobie był czysty oraz zadbany, sprawiał naprawdę dobre wrażenie, niestety nie można tego samego powiedzieć na temat pracowników, czy samego jedzenia. Pracownicy wyraźnie wyglądali jakby pracowali tam za karę, niejednokrotnie też okazywali brak szacunku wobec gości, których obsługiwali. Wielokrotnie słyszałam dziwne komentarze na ich temat, czy śmiech spowodowany niezadowoleniem ze strony gościa, samo jedzenie niejednokrotnie było zimne, zamówienia także były niekompletne. Sam czas oczekiwania był w porządku, natomiast lepiej poczekać dłużej, żeby dostać smaczne i ciepłe, niż tak jak w tym przypadku - zimne.

xQucyk

19.11.2023

KFC

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi