Opinie użytkownika (3)

Pepco, sklep przy...
Pepco, sklep przy ul. Piłsudskiego 50 w DH Victor w Olsztynie jest bardzo miłym miejscem do robienia zakupów dla domu i dziecka. Ceny zgadzają się z tym co jest w systemie kasowym, często można trafić na dobre promocje. Pracownicy są uprzejmi i pomocni. Sklep prezentuje się dobrze, zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz. Towar jest poprawnie wyeksponowany i czysty. Nie mam zastrzeżeń.

wojciechzieba6

18.01.2023

PEPCO

Placówka

Olsztyn, Piłsudskiego 50

Nie zgadzam się (0)
Drogeria Rossmann przy...
Drogeria Rossmann przy ulicy Piłsudskiego 50 w D.H.Victor w Olsztynie jest czysta, a towar dobrze wyeksponowany. Obsługa jest miła i chętnie pomaga klientom. Przygotowanie zamówień kupionych online odbywa się czasami nieco zbyt długo, czasem dopiero na drugi dzień. Ogólne wrażenie jest pozytywne. Z chęcią odwiedzam ten sklep.

wojciechzieba6

18.01.2023

Rossmann

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie najpopularniejszy market...
Zdecydowanie najpopularniejszy market spożywczy w Polsce, charakteryzujący się dużą ilością ofert promocyjnych. Biedronka posiada system kas samoobsługowych, ta funkcja choć bardzo przydatna i przyspieszająca proces obsługi klientów, posiada jednak także sporo wad. Można do nich zaliczyć: częsty brak wyznaczonego pracownika, który autoryzuje zakupy takie jak np. alkohol, co powoduje zablokowanie kasy i frustrację klientów czekających aż ktoś z obsługi pojawi się i potwierdzi wiek, etc. Kolejną kwestią są częste blokady kas z powodu nieodpowiedniej gramatury produktów, najczęściej pieczywa, co również powoduje blokadę kasy. W zależności od punktu, w którym znajduje się dany sklep kwestia czystości jest różnym poziomie. Są sklepy, w których ruch jest mniejszy i tam zazwyczaj jest porządek oraz pełne półki. Widoczny jest natomiast w sklepach wysokoobrotowych brak personelu w okresach podwyższonego ruchu klientów.

wojciechzieba6

18.01.2023

Biedronka

Placówka

Olsztyn, al. Piłsudskiego 50

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi