Opinie użytkownika (18)

Jestem kolekcjonerem ...
Jestem kolekcjonerem i smakoszem miodów. Miody firmy CD S.A są jedne z najgorszych na rynku w Polsce. Nie krystalizują się, większość miodów nektarowych ma podobny smak (oprócz gryczanego)Wrzosowy miód nie ma nic wspólnego z miodem wrzosowym. Moją opinię popierają moi znajomi,których częstowałem tym produktem. Nie polecam miodów tej firmy

visiphoto

05.02.2013

CD Miody

Placówka

Bielsko-Biała, Wapienicka 42

Nie zgadzam się (7)
Petit Cafe to...
Petit Cafe to jedna z najlepszych kawiarni na Starym Mieście w Lublinie. Obowiązuje zakaz palenia. Wystrój wnętrza w stylu a'la francuski od razu wprowadza ciepłą atmosferę. Serwowane naleśniki są wyśmienite. Można wypić grzańca z piwa lub miodu z dodatkiem naturalnego miodu pszczelego. Czystość, ład, porządek, miła i profesjonalna obsługa jest jakby wizytówką lokalu. Delikatna muzyka nie przeszkadza w rozmowach. Lokalizacja kawiarni Petit Cafe przy Rynku w Lublinie może utrudnić zmotoryzowanym zaparkowanie pojazdu, ale ok 300 m dalej jest duży płatny parking co nie powinno stanowić przeszkody do odwiedzenia tego lokalu zarówno na spotkanie biznesowe czy randkę.

visiphoto

05.12.2010

Petit Cafe

Placówka

Lublin, Rynek 5

Nie zgadzam się (1)
Idealne miejsce na...
Idealne miejsce na szybkie zakupy w przyzwoitych cenach. Po południu zdarza się, że są zbyt długie kolejki. Zawsze tam mogę kupić produkty dietetyczne.Jedynym mankamentem według mnie jest to, że nie mają dobrego asortymentu papierosów i to mnie martwi. Sporadycznie zdarzają się fatalnej jakości warzywa.

visiphoto

01.12.2010

Carrefour Express

Placówka

Warszawa, Wojciechowskiego 18

Nie zgadzam się (1)
Wydawałoby się sobotnie...
Wydawałoby się sobotnie zakupy w Tesco to masakra. Są problemy ze znalezieniem miejsca na parkingu, ale nie czeka się na wózek. Towary, po które tam przyjeżdżam zawsze są. Nie trafiłem na przeterminowane towary. W kolejce nie czeka się zbyt długo. Denerwuje mnie "muzyczka" na terenie sklepu. Za tą muzyczkę i troszkę za mały parking odejmuję 2 punkty.

visiphoto

01.12.2010

Tesco

Placówka

Piastów, Aleja Tysiąclecia 7

Nie zgadzam się (0)
Często przyjeżdżam do...
Często przyjeżdżam do tej podwarszawskiej restauracji. Zawsze mam pewność, że jak coś zamówię to będzie to smaczne i najwyższej jakości. Profesjonalna i miła obsługa, estetyka wnętrza i czystość jest elementem rzucającym się w oczy przy każdej wizycie. Duży parking zawsze zapewni miejsce dla każdego klienta. Tę restaurację polecam nie tylko znajomym, ale dla każdego, kto lubi Polską, tradycyjną kuchnię i potrawy przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Panująca atmosfera, wystrój wnętrz wręcz zachęca do powrotu do tego uroczego miejsca.

visiphoto

22.11.2010

Gościniec Oycowizna

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (3)
Na stałe mieszkam...
Na stałe mieszkam w Warszawie. Na zakup samochodu zdecydowałem się w Białymstoku w salonie KONRYS ul. Zwycięstwa 8F. Dealerzy w Warszawie nie spełnili moich oczekiwań. Zakupiłem samochód Fiat Bravo. Przedstawiciel salonu przedstawił i wyjaśnił mi wszystkie aspekty procedur zakupu. Dostałem bardzo dobrą ofertę kredytową, korzystne zniżki i dobrą cenę za samochód, który zostawiłem w rozliczeniu. Wg moich obliczeń zaoszczędziłem ok. 5000 zł w porównaniu do ofert dilerów z Warszawy. Pierwszy telefon, który wykonałem i rozmowa z przedstawicielem salonu KONRYS wzbudziła moje zaufanie, otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Wizyta w salonie zdecydowała o podjęciu przeze mnie decyzji o kupnie auta. Druga wizyta w salonie ograniczyła się tylko do podpisania odpowiednich dokumentów i odbioru samochodu. Polecam usługi dilera Fiata z Białegostoku, pomimo znacznej odległości od Warszawy oraz dlatego, że w KONRYSie nie ma cwaniactwa, które dominuje w salonach warszawskich.

visiphoto

06.08.2010

Fiat

Placówka

Nie zgadzam się (16)
Rezerwacja miejsc noclegowych...
Rezerwacja miejsc noclegowych potwierdzona telefonicznie. Wspaniała lokalizacja obiektu. Zapewniony parking. Pokoje z łazienkami, schludne i czyste. Telewizor i internet WiFi. Profesjonalna i miła obsługa. Pensjonat znajduje się blisko portu (ok. 300 m), wspaniała baza wypadowa na cały półwysep helski. Jedynym mankamentem są posiłki, na które trzeba się udać na drugą stronę ulicy.

visiphoto

07.07.2010

Dworek Bursztyn

Placówka

Jastarnia, Rybacka 19

Nie zgadzam się (23)
Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki...
Gospodarstwo Pasieczne "Sądecki Bartnik" państwa A. i J. K. posiada obszerną ofertę dla klienta i turysty. Miodowa spiżarnia oferuje duży wybór naturalnych miodów i produktów pszczelich, miodów pitnych, restauracja Bartna Chata z oryginalną polską kuchnią zapewnia odwiedzającym smaczne posiłki, skansen i muzeum pszczelarstwa posiada bogaty zbiór eksponatów, w domu gościnnym "U Babci Marysi" możemy odpocząć w przyzwoitych warunkach, jest również minizoo i plac zabaw dla dzieci. W tym miejscu nie można się nudzić. W oczy rzuca się czystość, ład i porządek. Gospodarze stanęli na wysokości zadania.

visiphoto

02.07.2010

Sądecki Bartnik

Placówka

Stróże, Stróże 235

Nie zgadzam się (29)
Fachowa i miła...
Fachowa i miła obsługa. Wnętrze samochodu wyczyszczone perfekcyjnie razem z myciem szyb, żadnych zacieków! Karoseria dobrze umyta, wyczyszczono mi stare plamy. W myjni używane są kosmetyki i chemikalia przyjazne dla środowiska dobrych firm. Na terenie całej myjni ład i porządek, czystość na każdym kroku. Zaproponowano mi gorącą kawę. Polecam tę myjnię.

visiphoto

20.01.2010

Wash&GO

Placówka

Lublin, Nałęczowska 73

Nie zgadzam się (19)
Od dłuższego czasu...
Od dłuższego czasu w raz z żoną korzystamy z usług Biostudia w Podkowie Leśnej. Pomimo tego, że w Warszawie jest więcej podobnych salonów, to wolę jednak pojechać do Podkowy Leśnej. Jest tam miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Zawsze jest wszystko na czas. W oczekiwaniu na swoją kolejkę zawsze można wypić kawę lub herbatę. Jedynym mankamentem jest parking, czasami na ulicy nie ma miejsca aby zaparkować. Mam nadzieję, że Biostudio wkrótce poradzi sobie z tym mankamentem. Gorąco polecam.

visiphoto

16.12.2009

Biostudio

Placówka

Podkowa Leśna, Słowicza 3

Nie zgadzam się (38)
Stacja paliw PKN...
Stacja paliw PKN Orlen nr613 w Zwoleniu. Na podjeździe umiarkowany ruch, widoczne śmieci, w myjkach brudna woda. Kosze pełne. W sklepie ład i porządek, towary na półkach ustawione nienagannie. Są obecne 3 osoby obsługi. Pracownik podjazdu na zapleczu. Obsługa w ponurych nastrojach, nie zaproponowano dodatkowych zakupów. Paragon dostałem na moją prośbę. W toalecie schludnie i czysto.

visiphoto

16.12.2009

ORLEN

Placówka

Zwoleń, Wojska Polskiego 111

Nie zgadzam się (27)
Stacja paliw nr4235...
Stacja paliw nr4235 PKN Orlen w Jastkowie. Podjazd stacji posprzątany, w myjkach woda czysta, dystrybutory czyste. W sklepie ład i porządek. Obsługują dwie osoby. Młoda kobieta, która mnie obsługiwała była bardzo miła, zaproponowała dodatkowy zakup towarów. Cały czas była uśmiechnięta. Towary promocyjne w widocznych miejscach. Toalety zadbane, bez przykrych zapachów.

visiphoto

16.12.2009

ORLEN

Placówka

Jastków, Warszawska 38A

Nie zgadzam się (29)
Dokonałem zakupu sprzętu...
Dokonałem zakupu sprzętu do kuchni do zabudowy oraz telewizora. Jestem laikiem w tej dziedzinie i wcześniej skorzystałem z internetowych porad. Poczytałem informacje o piekarnikach, mikrofalówkach, zmywarkach do zabudowy oraz telewizorach LED. Byłem mile zaskoczony obsługą w sklepie EURO AGD w Jankach. Sprzedawca udzielił mi jeszcze bardziej szczegółowych informacji na tema t sprzętu przeze mnie wybranego w internecie i zasugerował, abym w przypadku telewizora kupił inny. Poszedłem za jego radami i kupiłem telewizor sugerowany przez sprzedawcę. Pomimo tego iż wydałem troszkę więcej pieniędzy to nie żałuję. Podobała mi się postawa sprzedawca, który wykazał się olbrzymią cierpliwością.

visiphoto

30.11.2009

RTV EURO AGD

Placówka

Warszawa, Plac Szwedzki, Janki 3

Nie zgadzam się (25)
Niedziela. Stacja Paliw...
Niedziela. Stacja Paliw nr 691. Czysty podjazd, czysta woda w myjkach, opróżnione kosze. W sklepie porządek, podłoga czysta, towary na półkach w pełnym asortymencie, 2 osoby obsługi. Obsługa przy kasie zgodnie z procedurami. Aktywna sprzedaż, informacja o konkursie. Toaleta czysta, bez "obcych" zapachów. Byłem tam po raz pierwszy i jestem mile zaskoczony

visiphoto

30.11.2009

ORLEN

Placówka

Brańsk, Armii Krajowej 16B

Nie zgadzam się (29)
Stacja własna PKN...
Stacja własna PKN Orlen nr 0121.Na zmianie nocnej pracuje 2 osoby, mężczyzna i kobieta. Mężczyzna zajęty rozmową z kolegami na podjeździe. Koledzy piją piwo i głośno się zachowują. Podjazd brudny, papierki, woda w pojemnikach brudna. Brak papieru w podajnikach. Kobieta za ladą zajęta robieniem hot-dogów, obok lady "zawiany" jegomość stara się z nią rozmawiać. Wygląd kobiety z obsługi świadczy o tym, jakby dopiero wstała z łóżka wkładając koszulę firmową na lewą stronę i jeszcze nie zdążyła się uczesać.

visiphoto

15.11.2009

ORLEN

Placówka

Warszawa, Orląt Lwowskich 69

Nie zgadzam się (26)
Samoobsługowa myjnia przy...
Samoobsługowa myjnia przy stacji Paliw PKN ORLEN. Wykupiłem program 4 czyli z aktywną pianą, woskiem, myciem podwozia i suszeniem. Nie zostałem poinformowany o promocji "czwarte mycie gratis". Była kolejka (6 samochodów przede mną) Po wyjechaniu z myjni stwierdziłem, że samochód jest niedomyty. Poprosiłem pracownika podjazdu tejże stacji aby obejrzał mój samochód. On z kolei poinformował kierownika zmiany. Spisaliśmy protokół reklamacyjny i otrzymałem kartę na ponowne mycie. Stanąłem znowu w długiej kolejce(8 samochodów). Po wyjechaniu z myjni znowu stwierdziłem niedomyte elementy nadwozia. Nie miałem cierpliwości i czasu na ponowną reklamację. Nie polecam tej myjni.

visiphoto

05.11.2009

ORLEN

Placówka

Warszawa, Orląt Lwowskich 69

Nie zgadzam się (21)
Stacja paliw PKN...
Stacja paliw PKN Orlen w Grajewie. Podjazd czysty, dystrybutory również. Stacja bez sklepu, typu kiosk, obsługuje 1 osoba, młoda kobieta. Uśmiechnięta, rzeczowa, proponuje delikatnie inne towary oprócz paliwa. Sprawnie wyjaśnia metody konkursu i promocji.

visiphoto

05.11.2009

ORLEN

Placówka

Grajewo, Ełcka 42

Nie zgadzam się (30)
Stacja Paliw PKN...
Stacja Paliw PKN ORLEN nr 906 - 2 osoby obsługi, niepozmywane podłogi w strefie obsługi klienta, wc nieposprzątane, zauważalna arogancja personelu i niepotrzebne dyskusje między sobą

visiphoto

22.10.2009

ORLEN

Placówka

Ełk, kilińskiego 32

Nie zgadzam się (24)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi