Opinie użytkownika (2)

Sklep nie zachęca...
Sklep nie zachęca do wizyty w nim. Niemal przy wejściu witają nas skrzynie pełne nierozłożonego towaru oraz brudna podłoga, która wymaga mycia. Sklep jest słabo zaopatrzony, na dziale z pieczywem brakuje wielu artykułów, które dostępne są w innych sklepach Żabka. Chcąc kupić bułki żytnie i pytając o nie pana Piotra z obsługi dostałem odpowiedź "jeśli tam nie ma, to nie ma". Obsługa sklepu, mimo że nie było w nim klientów (byłem jedyny), nie rozkładała towaru na półki, a zajęta była staniem przy kasie i używaniem telefonu. Przy wybraniu produktów (napój energetyczny i jogurt) udałem się do kasy, pracownik powiedział "dzień dobry", zapytał o aplikację i polecił produkty promocyjne oraz kawę, a po płatności pożegnał się. Ogólne odczucia z wizyty w sklepie są negatywne, czułem się jak ktoś niepożądany, kto przeszkadza obsłudze, która zajęta była swoimi sprawami.

poool90

03.06.2026

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu pracownica o imieniu Katarzyna powitała mnie z uśmiechem i po chwili przeglądania obuwia dziecięcego zapytała czy może mi w czymś pomóc. Szukałem zimowych butów dziecięcych, pani zaproponowała kilka par, uprzednio pytając o preferencje. Po wybraniu odpowiedniego modelu przyniosła właściwy rozmiar z magazynu. Czystość w sklepie była na dobrym poziomie, niestety miejsca siedzące na których można przymierzyć były mocno wyeksploatowane i widoczne były ślady zużycia. Po podejściu do kasy pani imieniem Małgorzata zeskanowała towar i zaproponowała wkładki do butów. Dało się odczuć, że pani nie jest zbyt zainteresowana klientem, gdyż swoją obecnością odciągnąłem ją od rozkładania towaru przy pobliskich regałach i zmusiłem. Nie zaproponowała również torby do której mógłbym zapakować karton z butami. Mówiąc "do widzenia" nie doczekałem się odpowiedzi. Podsumowując- wizytę oceniam dobrze, choć widać dysproporcję pomiędzy poszczególnymi pracownikami jeśli chodzi o obsługę klienta. Sklep utrzymany w czystości, w tle leci przyjemna muzyka, chce się z nim przebywać.

poool90

03.06.2026

CCC

Placówka

Nie zgadzam się (0)