Opinie użytkownika (2)

Wizyta w restauracji...
Wizyta w restauracji przebiegła dobrze. Personel był uprzejmy, kompetentny, jednak realizacja zamówienia zajęła dużo więcej czasu niż zwykle (20min). Na szczęście zamówienie zostało przygotowane zgodnie z oczekiwaniami. Oferta jest różnorodna i pozwala wybrać zarówno klasyczne zestawy, jak i sezonowe nowości. Lokal sprawiał dobre wrażenie – był czysty, zadbany i komfortowy dla gości. Poza czasem oczekiwania wszystko było okej.

Nachosek!

30.05.2026

McDonald's

Placówka

Kołobrzeg, ul. Koszalińska 36a

Nie zgadzam się (0)
Podczas ostatnich zakupów...
Podczas ostatnich zakupów zostałem obsłużony sprawnie i uprzejmie. Pracownicy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące dostępności produktów i pomagali w znalezieniu towarów. Czas oczekiwania przy kasie był krótki, mimo większej liczby klientów. Oferta sklepu jest szeroka i obejmuje zarówno produkty codziennego użytku, jak i artykuły promocyjne. Sam sklep był czysty, dobrze oświetlony i estetycznie uporządkowany. Całe zakupy oceniam bardzo pozytywnie.

Nachosek!

30.05.2026

Biedronka

Placówka

Oborniki, Czarnkowska 48

Nie zgadzam się (0)