Wizyta w restauracji przebiegła dobrze. Personel był uprzejmy, kompetentny, jednak realizacja zamówienia zajęła dużo więcej czasu niż zwykle (20min). Na szczęście zamówienie zostało przygotowane zgodnie z oczekiwaniami. Oferta jest różnorodna i pozwala wybrać zarówno klasyczne zestawy, jak i sezonowe nowości. Lokal sprawiał dobre wrażenie – był czysty, zadbany i komfortowy dla gości. Poza czasem oczekiwania wszystko było okej.
Podczas ostatnich zakupów zostałem obsłużony sprawnie i uprzejmie. Pracownicy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące dostępności produktów i pomagali w znalezieniu towarów. Czas oczekiwania przy kasie był krótki, mimo większej liczby klientów. Oferta sklepu jest szeroka i obejmuje zarówno produkty codziennego użytku, jak i artykuły promocyjne. Sam sklep był czysty, dobrze oświetlony i estetycznie uporządkowany. Całe zakupy oceniam bardzo pozytywnie.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.