Opinie użytkownika (6)

Fachowa szybka obsługa.
Fachowa szybka obsługa.

Monika_3032

17.08.2022

Media Expert

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Placówka duża, przejrzysta,...
Placówka duża, przejrzysta, czysta. Ład i porządek na półkach. Jednak sama obsługa przy kasie mało przyjazna. Chciałam uzyskać informację o dostępnych środkach na stłuczenia dla dzieci. Pani ekspedientka przyniosła mi jedną maść i nic mi o niej nie opowiedziała. Jak się zapytałam czy może być stosowana przez dziecko, to tylko zdawkowo odpowiedziała. Nie przedstawiła żadnych alternatyw, zagrożeń, czy nawet sposobu dawkowania.

Monika_3032

12.08.2022

Super-Pharm

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Placówka czysta, towar...
Placówka czysta, towar rozpakowany. Pracownicy byli bardzo pomocni. Oferta non-food była dobrze poukładana. Brakowało cen kilku owoców i warzyw. Przy kasie była długa kolejka, kasjerka zapraszała do kas samoobsługowych, ale nie otwarto nowej kasy.

Monika_3032

12.08.2022

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Placówka jest klimatyzowana,...
Placówka jest klimatyzowana, utrzymana w czystości. Sprzedawcy bardzo pomocni oraz uśmiechnięci. Zawsze proponują coś z oferty dodatkowej. Sam proces sprzedaży przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jedynym problemem są nierozpakowane palety, które przeszkadzają w poruszaniu się po sklepie.

Monika_3032

12.08.2022

Żabka

Placówka

Szczecin, Owocowa 3

Nie zgadzam się (0)
Ceny biletów są...
Ceny biletów są wysokie, natomiast jest dużo promocji jak środy z Orange, czy czwartki z Kinder Bueno, co pozwala na oglądanie filmów za połowę ceny. Niestety reklamy przed seansami są bardzo długie (oficjalnie trwają 23 min, jednak byłam na filmie gdzie puszczono dwa spoty na raz, czyli 46 min reklam!). W jednej z sal często filmy się zacinają. Na seansie "Hobbita" tak bardzo popsuł im się sprzęt, że musieli wyprosić widzów rozdając bilety na kolejny seans tego filmu. Na tym kolejnym seansie znów sprzęt się popsuł i przez jakiś czas był tylko sam dźwięk. Na szczęście obsługa uporała się z tym dosyć sprawnie i do końca filmu nie było już problemów.

Monika_3032

10.03.2015

Multikino

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Bar, restauracja Green...
Bar, restauracja Green Way w Szczecinie to świetne miejsce dla wszystkich zabieganych, którzy chcą zjeść zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Dania są bezmięsne, ale bardzo sycące. Porcje są bardzo duże, więc dwudaniowy obiad jest często nie do przejedzenia. Przy tym ceny nie są z kosmosu. Obsługa jest szybka i chętna do pomocy. Menu składa się ze stałej oferty i pozycji zmienianych każdego dnia. Jest tak duży wybór potraw, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie istnieją także burgery wegetariańskie (bodajże 4 różne kotlety!). Jest to bar więc raczej sami się obsługujemy.

Monika_3032

09.03.2015

Green Way Food for Life

Placówka

Szczecin, Krzywoustego 16-17

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi