Opinie użytkownika (3)

Odwiedzone KFC ...
Odwiedzone KFC Kraków Galeria Krokus ul. Bora Komorowskiego Zamówienie złożone przy samoobsłudze, brak personelu- zajęty przygotowywaniem zamówień. Miejsce czyste, widać że stoliki wycierane na burząco, zamówione kurczaczki gorące, frytki również. Pani podająca zamówienie bardzo miła , jedynym mankamentem był brak podania serwetki. po poproszeniu otrzymałem tylko 1 szt, podchodząc ponowieni prosząc o serwetki kolejny raz 1 szt .

Michał700

18.03.2023

KFC

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
SHOT Market ...
SHOT Market - mały sklep, dobrze zatowarowany, duży wybór alkoholi i to wszystko z pozytywów. Obsługa fatalna. Panie zachowują się tak, jakby pracowały za karę. Odzywają się na odczepne. Nie wydają paragonów.

Michał700

18.03.2023

SHOT Market

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzony sklep Biedronka...
Odwiedzony sklep Biedronka Kraków ul. Dobrego Pasterza 122 Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, podłoga w kiepskim stanie (brudna) Przy kasach samoobsługowych brak obsługi do zatwierdzenia paragonu., dwie kasy otwarte - duże kolejki . Na półkach bałagan , widoczne braki cen, braki na regale piekarniczym, towar do dołożenia na piwach i chipsach. Natomiast obsługa bardzo miła i Pani mówiąca Dzień dobry zachęcała do zakupu czekolady, zapraszała ponownie mówiąc Dowiedzenia.

Michał700

18.03.2023

Biedronka

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi