Opinie użytkownika (5)

Zakupy metodą na...
Zakupy metodą na chłodny dzień. Do Galerii wpadam w biegu, marzę tylko o tym by się ogrzać. Pierwsze kroki kieruję na poziom -1 dobiegam prawie na drugi koniec korytarza- jest! Czysty, przyjemny sklep, w którym wiem, że znajdę wszystko co potrzebuje. Ma być sukienka- dobra na dwie okazje, nie byle jaka, ale nie droga. Błądzę pomiędzy wieszakami, jest- 60 zł ideał. Jeszcze tylko przymierzalnia, bez kolejek, dobrze oświetlona. Tak- biorę. W kolejce do kasy jedna osoba przede mną, sprzedawczyni uśmiechnięta i miła, ale nienachalnie, podaje mi papierową torbę z moim nowym cudem. Najwyższy czas wrócić do realnego świata mrozu.

Marta_1549

07.12.2011

Reserved

Placówka

Wrocław, Pl. Dominikański 3

Nie zgadzam się (2)
Stacja paliw zaskakuje...
Stacja paliw zaskakuje szybkością obsługi. Mimo że tankuje gaz i muszę grzecznie stanąc w kolejce, to nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Kolejka szybko się zmniejsza, a ja już po chwili tankuje. Czas na zapłatę. Ceny jak to ceny na stacjach nie powodują u mnie uśmiechu, za to pani w okienku do płacenia już tak. Z uśmiechem podaję jej wyliczoną kwotę i już mogę uciec na weekend.

Marta_1549

03.12.2011

Stacje paliw Auchan

Placówka

Wrocław, Francuska 6, Kobierzyce

Nie zgadzam się (1)
Rozczarowanie? To mało...
Rozczarowanie? To mało powiedziane. Wchodząc do salonu z zamiarem wyboru auta za około 100 tys. złotych wydawało mi się, że obsługa powinna mnie z rąk nie wypuszczac. Myliłam się okropnie. Nikt przez 20 minut nie zainteresował się mną jako potencjalnym klientem. Gdy głośno zapytałam o obsługę, usłyszałam, że panie pojechała na jazdę próbną. Jedna osoba na cały salon? O aucie nie dowiedziałam się niczego. Wiem jedno, nie kupie auta w tym salonie, innym również odradzam.

Marta_1549

27.11.2011

Suzuki

Placówka

Wrocław, Kamienna 145

Nie zgadzam się (4)
Pub Kredance, to...
Pub Kredance, to jedno z tych miejsc, gdzie wchodzi się nie tylko po to, by się czegoś napic, ale też po to, by spędzic czas w miłej atmosferze. Za barem dobrze wyszkoleni barmani, widac, że nie wzięli się tam z przypadku. Kelnerki miłe, a całośc obsługi bardzo szybka. Cenowo nie odstają od innych pubów w okolicach rynku. Tylko piwo mogłoby byc trochę lepsze, ale to jedyny minus miejsca, który ma swój niepowtarzalny klimat.

Marta_1549

18.11.2011

Kredance

Placówka

Wrocław, ul. Szajnochy 11

Nie zgadzam się (1)
Sklep z naprawdę...
Sklep z naprawdę dobrymi cenami, zepsuty obsługą. Panie przy stoisku z wędlinami, z serem itp. bardzo wolno obsługują klientów, są niemiłe. Zastanawiałam się wręcz czy nie robią mi łaski. Poza tym awaria systemu, przez co nie mogę zapłacić kartą. Ogólnie daję 3, ale to przede wszystkim za ceny, zdecydowanie mniej za obsługę.

Marta_1549

18.11.2011

PSS Społem

Placówka

Wrocław, Drukarska 34

Nie zgadzam się (3)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi