Opinie użytkownika (3)

Próbując zalogować się...
Próbując zalogować się do systemu napotkałem trudności i informację, pod jakim numerem telefonu należy szukać pomocy. Po zgłoszeniu się konsultantki zostałem bardzo sprawnie i kompetentnie przeprowadzony przez skomplikowane operacje związane z przeinstalowaniem oprogramowania w moim komputerze z udziałem. Procedura obejmowała m.in. ściągnięcie nowej wersji programu z sieci. Całość zdarzenia nie trwała dłużej niż cztery minuty a konsultantka nie pozwoliła na rozłączenie, zanim nie upewniła się, że zrozumiałem i wszystko działa w należytym porządku.

Marcin_15

06.09.2008
Nie zgadzam się (20)
Przybyłem w ostatniej...
Przybyłem w ostatniej chwili - tuż przed zamknięciem placówki - z wpłatą pieniędzy. Pieniądze miałem niepoliczone i niepoukładane, dowód wpłaty był błędnie wypełniony. Pani kasjerka (pani Dorota Buzdygan) łagodnie opanowała moje emocje i zabrała się do przyjmowania gotówki. Na informacje o błędnym dowodzie wpłaty usłyszałem "spokojnie, niech się pan nie denerwuje - wydrukuję dla pana potwierdzenie wpłaty z systemu".

Marcin_15

06.09.2008

Pekao SA

Placówka

Dąbrowa Górnicza, Piłsudskiego 90

Nie zgadzam się (18)
Byłem zainteresowany kupnem...
Byłem zainteresowany kupnem materiałów budowlanych oraz ich transportem na odległość kilku kilometrów. Chciałem również, aby transport odbył się w dniu mojej wizyty lub dnia następnego. Pani mnie obsługująca zapytała o ilość zamawianego materiału i oczekiwany termin dostawy. Gdy podałem swoje oczekiwania zostałem głośno skrytykowany, że "jest sezon, co pan sobie wyobraża? -zamawiam ledwie kilka worków, gipsu i oczekuje transportu od ręki?"

Marcin_15

05.09.2008

Hurtownia Materiałów Budowlanych

Placówka

Dąbrowa Górnicza, Piłsudskiego 74

Nie zgadzam się (13)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi