Opinie użytkownika (3)

Około 2 lat...
Około 2 lat temu chciałem zlecić drukarni CreativePartner przy alei Generała Władysława Sikorskiego 91 w Rzeszowie wydruk swoich pierwszych wizytówek. Wydarzyło się to dosyć dawno, lecz dobrze pamiętam ów doświadczenie. Odpowiednio przygotowany plik graficzny wysłałem mailowo i otrzymałem informację, iż do 2 tygodni wizytówki będą do odebrania. Po 2 tygodniach oczekiwania nie otrzymałem jednak żadnej odpowiedzi, więc udałem się na miejsce. Było ono urządzone dosyć surowo, bez wydzielonej konkretnej strefy dla klienta - jedynie biurko ustawione przy strefie roboczej z drukarkami. Zostałem tam poinformowany, że ze względu na dużą ilość zamówień moje zlecenie zostało pominięte i do kolejnych 2 tygodni z pewnością zostanie zrealizowane. Czekałem jednak około miesiąca bez odpowiedzi nim całkowicie straciłem nadzieję w rzetelność tych usługodawców. Zadzwoniłem i otrzymałem tę samą informację co poprzednio, po czym całkowicie zrezygnowałem z usług w/w drukarni. Mam nadzieję, że do tego czasu jakość obsługi znacznie się poprawiła, lecz z pewnością nie polecę usług CreativePartner nikomu, ani sam z nich już nie skorzystam. Całość doświadczenia oceniam na 1/5.

Marcin.Haba

20.01.2023

Drukarnia Rzeszów - CreativePartner

Placówka

Rzeszów, Aleja Generała Władysława Sikorskiego 91

Nie zgadzam się (0)
5 stycznia odwiedzałem...
5 stycznia odwiedzałem restaurację Stary Browar Rzeszowski mieszczącą się na ulicy Rynek 23 w Rzeszowie. Przy wejściu przywitał mnie menedżer restauracji, a gdyż nie miałem rezerwacji poprowadził mnie do stolika. Pan był uprzejmy, lecz ubrany w koszulę ze wzorem, a jego stanowisko wymaga według mnie bardziej formalnego ubioru - typu koszula bez wzoru oraz marynarka. Na obsługę czekałem niecałe 2 minuty, co jest akceptowalnym czasem przy obłożeniu restauracji końcem tygodnia. Kelnerka, która mnie obsługiwała była uśmiechnięta i ubrana w firmową koszulę restauracji. Nie byłem jednak jeszcze zdecydowany, dlatego wróciła po około 5 następnych minutach. Widząc moje niezdecydowanie mogła jednak polecić mi szczególnie lubianą przez klientów pozycję z menu. Po jej powrocie zamówiłem herbatę i burgera, które dostarczono mi kolejno po blisko 5 i 15 minutach, a więc czas oczekiwania oceniam na bardzo dobry przy ówczesnym obłożeniu restauracji klientami. To co jednak wzbudziło moje wątpliwości to dosyć skromna oferta menu jak na tak duży lokal umiejscowiony przy samym rynku. Z niewiadomych mi przyczyn była także wyłączona z obsługi część lokalu (około 1/5 jego powierzchni). Zamówiony posiłek był jednak bardzo smaczny, a obsługa profesjonalna i miła, sam design lokalu natomiast przyjemny dla oka i urządzony w kolorach złota i czerni. Nie umknęły mojej uwagi także skromne dekoracje świąteczne nadające miejscu dodatkowego uroku. Całość doświadczenia oceniam na 4/5.

Marcin.Haba

20.01.2023

Stary Browar Rzeszowski

Placówka

Rzeszów, Rynek 23

Nie zgadzam się (0)
Początkiem grudnia odwiedzałem...
Początkiem grudnia odwiedzałem placówkę ING Banku Śląskiego w Rzeszowie przy alei Tadeusza Rejtana 20B w celu wypłaty większej kwoty z mojego rachunku bankowego. Po wejściu przywitała mnie pracownica banku i zapytała o cel mojej wizyty - co jest standardową procedurą w placówkach bankowych - oraz zaproponowała kawę, ponieważ kolejka do obsługi była długa na około 7 osób. Jej zachowanie było bardzo kulturalne i profesjonalne. Nie czekałem jednak długo na obsługę i po niecałych 10 minutach znajdowałem się już przy stanowisku doradcy. Obsługa przebiegła sprawnie, a po wydaniu mi gotówki zostałem poinformowany o aktualnej ofercie promocyjnej banku. Sama placówka była utrzymana w bardzo dobrym i miłym dla oka stanie, a całość wystroju zrobiła na mnie wrażenie profesjonalnego miejsca, w którym dba się o design i odczucia estetyczne klientów. Pracownicy byli stosownie ubrani, a ci, którzy mnie obsługiwali, mili i rzetelni. Całość doświadczenia oceniam na 5/5.

Marcin.Haba

20.01.2023

ING Bank Śląski

Placówka

Rzeszów, aleja Tadeusza Rejtana 20B

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi