Opinie użytkownika (6)

Sklep mocno poniżej...
Sklep mocno poniżej średniej. Zakurzone półki i towar, przejrzałe banany, przypalony hot -dog. Obsługa mało zaangażowana. Polecam omijać to miejsce.

Krystian

13.02.2023

Żabka

Placówka

Kraków, Zakopiańska 136

Nie zgadzam się (0)
Brudna toaleta pomimo...
Brudna toaleta pomimo wpisu na liście, że była sprzątana. Do poprawy organizacja pracy, ponieważ jedna osoba obsługuje klientów (6 osób w kolejce), a dwie pozostałe kręcą się po sali sprzedaży bez konkretnego celu. Stacje dzisiaj kojarzą się z szybką obsługą, ta natomiast przypomina czasy minionej epoki.

Krystian

14.01.2023

LOTOS

Placówka

Kraków, Kapelanka 14

Nie zgadzam się (0)
Zwykle takie lokale...
Zwykle takie lokale kojarzone są jako relikt przeszłości ale ta placówki stanowi wyjątek. Obsługa mogłaby przebiegać szybciej ale przynajmniej Panie są zawsze miłe i uśmiechnięte. Można załatwi wszystkie typowe 'pocztowe' sprawy oraz kupić różne 'dziwne rzeczy' (jak to ostatnio na poczcie).

Krystian

10.01.2023

Poczta Polska

Placówka

Kraków, Szybisko 36

Nie zgadzam się (0)
Lokal mały ale...
Lokal mały ale czysty i dobrze zorganizowany. Sporo owoców i warzyw, których nie można dostać w pobliskich sklepach. Produkty ładne i świeże jednak w cenach dużo wyższych niż przeciętne. Obsługa ok

Krystian

09.01.2023

Sklep warzywno-spożywczy

Placówka

Kraków, Mirosława Krzyżańskiego 41

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i szybka. Zawsze pytają o kartę i polecają jakiś produkt ale w nienachalny sposób. Toalety utrzymane w czystości. Podłoga na sali brudna od zaschniętej soli drogowej więc mogła by być częściej myta.

Krystian

22.12.2022

BP

Placówka

Kraków, Wadowicka 4

Nie zgadzam się (0)
Już od wejścia...
Już od wejścia widać, że sklep jest czysty i zadbany. Dobrze zaopatrzony w podstawowe artykuły. Obsługa miła, pomocna i szybka. Minusem parking tylko na 2 samochody.

Krystian

20.12.2022

Żabka

Placówka

Kraków, Kobierzyńska 73

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi