Opinie użytkownika (5)

Doradca bardzo fachowy....
Doradca bardzo fachowy. Cechował się wysoką kulturą osobistą, taktem. Bardzo pomocny i zwracał uwagę na elementy, na które sam bym uwagi nie zwrócił - a od tego właśnie jest Doradca, za to duży plus.

Klient_lz8QX

22.10.2023

Expander

Placówka

Sosnowiec, Modrzejowska 38

Nie zgadzam się (0)
Najbardziej rozpoznawalna marka...
Najbardziej rozpoznawalna marka Drogerii. Największy wybór, najatrakcyjniejsze oferty i ceny.

Klient_lz8QX

09.03.2023

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Doradcy byli zajęci...
Doradcy byli zajęci obsługą Klientów. Jednak od razu zostałem zauważony i przywitany z uśmiechem. Doradca był skupiony na mnie i na moich potrzebach. Śmiało pytał i badał mnie jako Klienta. Konkretne pytania pozwoliły Mu na stworzenie odpowiedniego profilu i dopasowanie odpowiednich okularów. Mimo profesjonalnych zwrotów fachowych, język Doradcy był dla mnie czytelny i zrozumiały, gdyż tłumaczył mi wszystko krok po kroku. Doradca prowadził konkretną rozmowę sprzedażową. Skupiał się na mnie i moich potrzebach. Potrafił odpowiedzieć na nie idealnie oraz rzeczowo odpowiadał na moje obiekcje i obawy. Bardzo intuicyjnie prowadził mnie przez proces zakupu. Była to przyjemność.

Klient_lz8QX

07.03.2023
Nie zgadzam się (0)
Sala sprzedaży była...
Sala sprzedaży była bardzo uporządkowana i czysta. Pracownicy wykonywali swoje podstawowe obowiązki (rozkładanie towaru, dbanie o poprawność cen, podłączanie sprzętu). Zostałem zauważony i przywitany natychmiast. Sprzedawca był bardzo zaangażowany w obsługę, doskonale rozpoznał moje potrzeby i dopasował produkt w sposób idealny. Polecono mi produkty komplementarne, a moje obiekcje dotyczące zbyt wysokiej ceny zostały skutecznie rozwiane. Sprzedawca mimo iż używał fachowego nazewnictwa, mówił językiem klarownym i zrozumiałym dla laika. Duża wiedza i doświadczenie w branży IT.

Klient_lz8QX

05.03.2023

Media Expert

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 224

Nie zgadzam się (0)
Sala sprzedaży bardzo...
Sala sprzedaży bardzo uporządkowana i czysta. Banery reklamowe, ulotki oraz cenniki rozlokowane zgodnie ze schematem, czytelne i widoczne dla każdego Klienta. Ekspozycja czysta i uporządkowana. Zaraz po wejściu zostałem przywitany oraz nawiązano kontakt wzrokowy. Doradca był bardzo grzeczny i empatyczny. Rozmowę sprzedażową rozpoczął w przewidzianym czasie. Używał języka korzyści oraz argumentów dopasowanych do właśnie moich potrzeb, a nie posługiwał się handlowymi sloganami. Wyczuwałem chęć sprzedaży, ale nie w sposób nachalny. Wielki profesjonalizm i wiedza Sprzedawcy.

Klient_lz8QX

05.03.2023

Vision Express

Placówka

Oświęcim, Powstańców Śląskich 1

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi