Opinie użytkownika (3)

Byłam na wakacjach...
Byłam na wakacjach z biurem podróży Rainbow w tym roku. Jestem zadowolona z tego wyboru. Biuro oferuje atrakcyjne ceny i ciekawe wycieczki. Co więcej, transfer wraz z opieką pilota jest w cenie. Miła i pomocna obsługa. Zdarzyło mi się również dzwonić na infolinię Rainbow - tutaj także jestem zadowolona, rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Polecam to biuro podróży.

Klient_W5nFt

22.10.2022

Rainbow

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór oferty,...
Duży wybór oferty, uwzględniający wegetarian. Wszystko działa sprawnie i bez zarzutów. Pracownicy restauracji stale dbają o porządek. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem, błyskawicznie starają się je rozwiązać. Krótkie oczekiwanie na jedzenie. Miły, pracowity i pomocny personel. Polecam w 100%!

Klient_W5nFt

22.10.2022

McDonald's

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolona z...
Jestem zadowolona z odzieży oferowanej przez markę. W Sinsay można znaleźć naprawdę ładne, tanie, a zarazem dobre pod względem jakości ubrania. Oprócz tego, w sklepie często organizowane są wyprzedaże. Jeśli chodzi o zakupy online - nie mam zastrzeżeń, paczki zawsze docierają według spodziewanego terminu, zawartość się zgadza 😊 Do zakupów stacjonarnych w Sinsay również nie można się przyczepić. Miły i pracowity personel.

Klient_W5nFt

22.10.2022

Sinsay

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi