Opinie użytkownika (5)

Dla tych którzy...
Dla tych którzy poszukują karmy dla zwierzaka, to w drogerii Rossman w Tulipanie znalazłam karmę dla mojego pieska! Są różne marki, znajdzie się też coś dla kotów :)

Klient_KM5Vu

22.03.2023

Rossmann

Placówka

Łódź, Piłsudskiego 94

Nie zgadzam się (0)
Aplikacja mbanku jest...
Aplikacja mbanku jest świetna do oszczędzania pieniędzy, w zakładce produkty/cele można ustawić swój cel i sukcesywnie bank pobiera miesięczną kwotę na oszczędności :) Bez problemu można wypłacać i wpłacać pieniądze. Pobierają prowizje, ale na koniec miesiąca jest zwrot! Polecam!

Klient_KM5Vu

22.03.2023

mBank

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Infolinia wymaga czasu,...
Infolinia wymaga czasu, ale jak już uda się połączyć to przy zgubionej karcie szybko da się załatwić sprawę, konsultantka należycie zweryfikowała moje dane osobowe, a następnie złożyła zamówienie na nową kartę, rozmowa przebiegła sprawnie :))

Klient_KM5Vu

22.03.2023

mBank

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
W aplikacji mobilnej...
W aplikacji mobilnej jest super opcja na kontakt poprzez Chat! Dla tych, którzy nie lubią czekać na linii, a problem wymaga natychmiastowej reakcji to moim zdaniem jest to szybka i rzetelna pomoc. Działają 24h/7. Gorąco polecam!

Klient_KM5Vu

19.03.2023

Bank Millennium

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Personel działa szybko,...
Personel działa szybko, jest pomocny i dobrze przeszkolony! Poszukiwany produkt był niedostępny stacjonarnie, obsługa zaproponowała opcję zamówienia online do sklepu i finalnie rozwiązała mój problem. Czas realizacji to dosłownie 2 minuty. Przy kasie panował bałagan, personel przyjmował dostawę, ciężko było tam przejść. Cała reszta spełniła moje oczekiwania.

Klient_KM5Vu

19.03.2023

Hebe

Placówka

Łódź, ul. Piłsudskiego 94

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi