Opinie użytkownika (1)

Chciałabym podziękować Pani...
Chciałabym podziękować Pani Annie Chmiel i Bożenie Szmidt z Więcborka. To osoby życzliwe,empatyczne i prawdziwe profesjonalistki. Każde pobranie krwi przebiega w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i spokoju.Dziękuję.

Klient_Fe9jr

22.06.2026

Diagnostyka

Placówka

Nie zgadzam się (0)