Diagnostyka

(4.44)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (94 z 178)

Obsługa na wysokim...
Obsługa na wysokim poziomie

Klient_LkuO

14.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Brak zastrzeżeń, polecam
Brak zastrzeżeń, polecam

Klient_w5p7

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szybka, miła oraz...
Szybka, miła oraz profesjonalna obsługa.

leszekm4

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie mam zastrzeżeń...
Nie mam zastrzeżeń do badań

Klient_GNsw

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świetna obsługa, wyniki...
Świetna obsługa, wyniki przychodzą często tego samego dnia.

Klient_nEE2

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sprawna obsługa, duża...
Sprawna obsługa, duża dostępność placówek

Klient_tPOG

13.04.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Często korzystam z...
Często korzystam z tej placówki i nigdy nie miałam uwag ale dziś Ok. 9.30 obsługa na dennym poziomie, młoda kobieta w okienku bardzo długo rejestrowała pacjentów, była niemiła i protekcjonalna. Jeżeli nie potrafi pracować z ludźmi powinna siedzieć na zapleczu.

niezalogowany-uzytkownik

07.04.2022

Placówka

Kraków, Olszańska

Nie zgadzam się (0)
Najpierw skontaktowałam się...
Najpierw skontaktowałam się poprzez ChatBox, który TOTALNIE nie działa, w związku z tym z dwoma prostymi pytaniami zadzwoniłam na infolinię. Pani była uprzejma i błyskawicznie udzieliła mi odpowiedzi. Nie czekałam na połączenie, cała rozmowa wraz z łączeniem trwała MAKSYMALNIE minutę. Pochwalam :)

Klientka_wro

04.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo sprawny punkt...
Bardzo sprawny punkt pobrań. System kolejkowy jest zrozumiały, nie ma zbyt dużego obłożenia. Miejsce jest czyste, Zadbano o odpowiednie odstępy pomiędzy krzesełkami w poczekali. Krew do badań pobrana szybko i bezboleśnie, wyniki miały być do 5 dni, a niemal wszystkie były jeszcze w ten sam dzień - jeden wynik dotarł na następny - w sobotę! Polecam, ponieważ są to usługi na poziomie i zdecydowanie tańsze niż w konkurencyjnych laboratoriach.

Klient_Ajot

04.03.2022

Placówka

Wrocław, Dokerska 2a

Nie zgadzam się (0)
Pani nie umie...
Pani nie umie pobierać krwi ! Mam nadal siną rękę.

Klient_kocL

03.03.2022

Placówka

Wrocław, Zwycięska 41

Nie zgadzam się (0)
Jedno z najdroższych...
Jedno z najdroższych naboratorium i to nawet o 100%. Ceny na stronie nie pokrywaja sie z tym co trzeba zapłacić nie wspominajac już o tzw. opłacie za pobranie materiału. Jak już u nich robić to lepiej zapłacić przez internet , jest ciut taniej i nie ma tej chorej oplaty za pobranie materialu.

Klient_YnKw

22.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Moja propozycja: otworzyć...
Moja propozycja: otworzyć drugi punkt przyjęć dla paniuś w ciąży i mamuś z małymi dziećmi. Obie grupy pań bez żadnego zażenowania walą prostu do rejestracji, zazwyczaj nawet nie używają prostego słowa, "przepraszam". Ja natomiast stojąc w kolejce z córką 11-letnią patrzyłam tylko na te panie i w związku z tym moja córka ma nieobecność na 2 godzinach lekcyjnych, dostałam upomnienie od kierowniczki w pracy, bo wyszłam na pół godziny, a nie było mnie 2(!) godziny, bo w kolejce stałam 1,5 godziny. A poza tym wszystko jest cudownie.

Klient_V1Jt

17.02.2022

Placówka

Białystok, ul. Antoniukowska 11

Nie zgadzam się (0)
Najpierw czekałam rano...
Najpierw czekałam rano dobre 40 min na badanie na koronawirusa, po czym zostałam poinformowana, że badania płatne (nie na NFZ) są robione dopiero po 12:30. Jakaś informacja była podobno na plakacie, ale ten plakat był pokreślony i nieczytelny. Dodatkowo nie było żadnej takiej informacji na stronie www, i jeszcze na dodatek dzwoniłam wcześniej na infolinie i nikt mi o tym nie powiedział. No trudno - przyjechałam jeszcze raz i czekałam znowu 30 min. Pan przede mną czekał jeszcze dłużej i odesłano go bez badania - ponieważ on był na NFZ. Totalny absurd. I teraz najlepsze: zapłaciłam ok 400 zł za badanie (PCR + po angielsku) i dostałam wynik “niejednoznaczny”. Czyli nie potrafili tego badania zrobić. Musiałam zapłacić kolejne 400 zł za drugi test (w innym laboratorium zrobiłam drugi test oczywiście).

Klient_pOE5

17.02.2022

Placówka

Poznań, Szwajcarska 14

Nie zgadzam się (0)
Pani w infolinii...
Pani w infolinii nie rozmawiała ze mną tylko obrażonym tonem zbywała- nie udzieliła mi ani konkretnej informacji ani nie pomogła w pozyskaniu wyników. rada, żebym sobie zmieniła przeglądarkę nie pomogła w niczym, a wyniku jak nie mogłam pobrać tak nie mogłam nadal. Nie ma mowy o kulturze i empatii. Pani odmówiła przesłania moich wyników na adres mailowy. Nie-bo nie. Przerwałam wywód pyskatej panienki -dziękuję -rozłączam się. Nie polecam infolinii . Lepszy automat -robot.

Klient_pUHb

15.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
dzwoniłam kilka razy...
dzwoniłam kilka razy na infolinie do Poznania za kazdym razem po kilkanaście minuty na melodyjce, bezskutecznie. nikt nie odbiera!! katastrofa!! WSTYD!! wyników z wymazu na koronawisrusa brak po dwóch dobach!!!!

Klient_GDP8

11.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Pisałam maile z...
Pisałam maile z Panią koordynator z Bielska Biała. Chodziło mi poprawienie faktury, która była wystawiona błędnie ponieważ zostałam źle poinformowana przez ich pracownika w punkcie pobrań w Oświęcimiu. Pani koordynator zasugerowała że nie jestem z nią szczera i oczywiście nie pomogła mi w rozwiązaniu problemu. I nie chodzi mi, że nie poprawili mi faktury ale o bezczelność tej Pani i mówiąc kolokwialnie - olanie mnie. Postaram się już nigdy za swoje pieniądze, nie korzystać z usług tej firmy.

Klient_2u1q

08.02.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Absurd.
Absurd.

Klient_1Hma

31.01.2022

Placówka

Olsztyn, Gębika 10b

Nie zgadzam się (0)
Infolinia to dramat....
Infolinia to dramat. Najpierw rzucono słuchawką bo mnie Pani mało słyszała. Potem jak w drugiej rozmowie powiedziałam "rozumiem " na końcu zdania i chciałam zadać drugie pytanie to Pani już zdążyła powiedzieć dowidzenia i trzasnąć słuchawką. Dramat nie obsługa klienta!

Klient_IJsJ

09.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Diagnostyka to najgorsza...
Diagnostyka to najgorsza placówka z jaka kiedykolwiek miałam do czynienia. robiliśmy z mężem badanie karioptypu. moje wyniki były po dwóch tygodniach. męża wyników nie dostaliśmy. zadzwoniła pani z punktu pobrań i powiedziała ze wynik jest ale zgubili dokumenty i prosi o uzupełnienie i wysłanie skanem. tak tez zrobiliśmy. po kolejnych kilku dniach oczekiwania zadzwoniliśmy zapytać czemu nadal nie ma wyniku na co pani powiedziała ze nadal brakuje im jakiegoś papierka i nadal jesteśmy bez wyniku. czekamy już ponad 5 tygodni. to jest kpina i cyrk. nigdy więcej nie pójdę tam wykonać nawet morfologii. jak można zgubić dokumenty pacjenta. zaznaczę ze badanie kosztowało 460 zl. nie jest to tanie badanie. nikt nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuacje ani nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy ten wynik wreszcie do nas trafi. nie polecam nikomu i odradzam korzystanie z usług tej firmy. oszczędzicie sobie nerwów i straconego czasu.

Klient_OSOF

06.12.2021

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Tragedia pomimo 2...
Tragedia pomimo 2 osób obsługujących 3 pacjentów na 45 minut ( wchodzić pojedyńczo a na zewnątrz ulewa ) Jedna Pani pobiera materiał druga siedzi przed komputerem NO WŁAŚNIE SIEDZI I ? i nic sapie i " ten komputer jakiś nie taki " " ten program jakiś też nie tego" "a ten kod nie wchodzi" " a jak to wpisać?" w końcu musi podejść pani od pobrań i razem jakoś to ogarnęły :) Samo pobranie siniak śr. 10 cm nigdy takiego nie miałem bo żyły praktycznie na wierzchu

Klient_OqCX

02.12.2021

Placówka

Gdańsk, Kołobrzeska 63F

Nie zgadzam się (0)

Diagnostyka

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Diagnostyka?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Fatalnie.
Fatalnie.
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;