Opinia użytkownika: Klient_Fe9jr
Dotycząca firmy: Diagnostyka
Treść opinii: Chciałabym podziękować Pani Annie Chmiel i Bożenie Szmidt z Więcborka. To osoby życzliwe,empatyczne i prawdziwe profesjonalistki. Każde pobranie krwi przebiega w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i spokoju.Dziękuję.