Opinie użytkownika (2)

Drogeria Rossmann, obsługę...
Drogeria Rossmann, obsługę oceniam na dobrą, są Panie niestety, które jak sobie kogoś upatrzą to są niemiłe oraz chodzą za człowiekiem tak jakby był sprawdzany, przez co zakupy są nieprzyjemne. Asortyment produktów bardzo dobry, wiadomo niestety często można znaleźć użyte produkty, które w teorii są do kupienia a nie testery, to raczej przez słaba organizację drogerii, gdzie przydałby się jakiś ochroniarz. Ogólnie to czysto i przejrzyście. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

JuliaAchinger_W8IO

07.06.2026

Rossmann

Placówka

Kęty, Żwirki i Wigury 19

Nie zgadzam się (0)
Biedronka, placówka w...
Biedronka, placówka w miejscowości 32-650 Kęty, ul. Jana III Sobieskiego 22. Niestety bardzo rzadko kiedy sprawdzają tam warzywa i owoce, już nie chodzi o te które są gdzieś naprawdę głęboko zakopane, ale te które są na wierzchu często mają pleśń, co bardzo odstrasza niestety. Niestety Pani Julia to obsługę klienta ma na poziomie minusowym, ponieważ jest bardzo opryskliwa oraz niemiła. Bardzo ocenia innych zakupy. Ogólnie sklep nie mogę powiedzieć jest nawet dobrze zatowarowany, wiadomo palet są bo są, ale zagłębiałam się bardzo w te tematy i to ze względu, że pracowników jest mało na zmianie a na magazynie nie mają gdzie tego zbytnio wszystkiego trzymać.

JuliaAchinger_W8IO

07.06.2026

Biedronka

Placówka

Kęty, Jana III Sobieskiego 22

Nie zgadzam się (0)