Opinie użytkownika (3)

W dniu 14.10.2010...
W dniu 14.10.2010 udałam się wraz z narzeczonym na lunch do jednej z restauracji znajdujących się w CH Silesia. W okolicach godziny 12:15 pojawiliśmy się w restauracji Pizza Hut, gdzie od razu przy drzwiach zostaliśmy przywitani i zaprowadzeni do stolika przez kelnerkę, która następnie wręczyła nam menu. Po nie długim zastanowieniu, obydwoje zamówiliśmy promocyjne wówczas zestawy lunchowe. Z godnie z zapisem w menu zamówione potrawy dostaliśmy w czasie piętnastu minut, dodatkowo muszę przyznać, że były one pyszne i świetnie przyrządzone. Po zakończeniu posiłku kelnerka upewniła się czy nam smakowało i czy jesteśmy zadowoleni, zapytała czy podać coś jeszcze a następnie na nasza prośbę podała rachunek. Do samego końca naszego pobytu w tymże lokalu obsługiwani byliśmy w pełni profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu. To świetny lokal z pysznym jedzeniem, a jakość obsługi jest na najwyższym poziomie. Osobiście zacznę odwiedzać częściej te restauracje.

Anna_648

28.10.2010

Pizza Hut

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam się do...
Wybrałam się do mBanku zapytać o Kartę Kredytową, a jakoś tak był mi po drodze. No długo w nim nie zabawiłam :) Oddział w Chrzanowie, usytułowany jest w kamienicy znajdującej się może w centrum miasta, ale na piętrze budynku, oznakowanie dojścia do konkretnego biura mBanku jest bardzo słaba, miałam mały kłopot z trafieniem na miejsce. Na drzwiach jak do gabinetu lekarskiego (białe z godzinami przyjmowania) była tylko mała plakietka informująca o godzinach otwarcia placówki. Po wejściu do środka Pani będąca pracownikiem powyższego banku nawet nie odpowiedziała na moje dzień dobry i przywitała mnie słowami"PROSZĘ WYJŚĆ"...Moje zdziwienie było ogromne, po moim "słucham?" pani powtórnie odpowiedziała "Proszę wyjść, bo własnie jestem w trakcie obsługi klienta"... nadal byłam ciężko zszokowana więc dopytałam"Mam poczekać za drzwiami?" Pracownik łaskawie powiedział "TAK! Zawołam panią" Pozostawię to bez komentarza, dodam tylko,że z placówki oczywiście wyszłam ale już nigdy tam nie wrócę..

Anna_648

20.07.2009

mFinanse

Placówka

Nie zgadzam się (19)
19.05.2022
Odpowiedź firmy
Witam, w nawiązaniu do Pani wypowiedzi pragniemy bardzo przeprosić za sytuację, która miała miejsce w placówce mBanku w Chrzanowie. Staramy się aby Klienci mBanku czerpali najwyższą satysfakcję z poziomu obsługi, dlatego zdarzenie, które miało miejsce, jest dla nas mocno niepokojące. Bardzo dziękujemy za przekazanie nam swojej opinii. Z zaistniałej sytuacji zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski i zapewniamy Panią, że podobna postawa pracownika mBanku nigdy się nie powtórzy. Mamy jednocześnie nadzieję, że ten przykry incydent nie wpłynie negatywnie na naszą współpracę. Pozdrawiamy serdecznie Zespół mBanku
Wizyta w oddziale...
Wizyta w oddziale trwała około 15 minut, kolejki nie było, od razu zostałam obsłużona przez Doradcę Klaudię B. Byłam zainteresowana otwarciem rachunku osobistego, bardzo grzecznie zostałam wypytana odnośnie tego jak będę korzystać z konta i do czego ma służyć. Następnie przedstawiono i ofertę konta Direct, które jest kontem całkiem bezpłatnym, było ono bardzo trafnie dobrane do moich potrzeb. Gdy powiedziałam że jeszcze muszę się zastanowić pracownik dopytał nad czym konkretnie, a następnie ustalił termin gdy do nie zatelefonuje aby porozmawiać o otwarciu rachunku. Cała rozmowa przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, pracownik był kulturalny i grzeczny.

Anna_648

18.07.2009

ING Bank Śląski

Placówka

Chrzanów, Trzebińska 40

Nie zgadzam się (18)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi