Opinie użytkownika (4)

W Sklepie Polskim...
W Sklepie Polskim na Białych Błotach jest bardzo miła obsługa. Panie są miłe i bardzo pomocne. Dostępnośc asortymentu jest zaskakujaca, gdyż są produkty, których szukalam w wielu innych sklepach. W sklepie jest czysto. Niestety trzeba czekac w kolejkach, ponieważ jest mało obsługi. Pomimo to sklep jest godny polecenia.

Alicja_343

22.07.2011

SKLEP POLSKI

Placówka

Białe Błota, Szubińska 73

Nie zgadzam się (1)
W punkcie T-MOBILE...
W punkcie T-MOBILE zostałam bardzo mile obsłużona. Pani zatrudniona w punkcie jest schludnie ubrana, miła. Nie ma tam też kolejek. Cały problem tkwi w tym, iż moja wizyta jest już trzecią, ponieważ reklamuję telefon. Usterka nie jest naprawiana, a telefon jest mi oddawany jako sprawny. Nie jest to wina obsługi punktu, lecz czuję się zbywana.

Alicja_343

14.07.2011

T-Mobile

Placówka

Bydgoszcz, Broniewskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Sklep Netto w...
Sklep Netto w Białych Błotach jest jednym z nie wielu większych sklepów na tym terenie. Obsługa jest miła, choć często w godzinach rannych klient musi oczekiwać na skasowanie towaru, gdyż osoba kasująca towar również wykłada go na półki. Owoce i warzywa w tym sklepie często są nieświeże odpychają zapachem oraz wyglądem. W sklepie jest czysto.

Alicja_343

13.07.2011

NETTO

Placówka

Białe Błota, Altanowa 2A

Nie zgadzam się (1)
W sklepie Deichmann...
W sklepie Deichmann w Galerii Glinki w Bydgoszczy obsługa jest bardzo miła i pomocna. Nie trzeba długo czekać na zainteresowanie obsługi klientem. Ceny obuwia są nieco wygórowane, natomiast często można skorzystać z korzystnej promocji. Obuwie w sklepie jest rozmieszczone zgodnie z obowiązującą porą roku.

Alicja_343

13.07.2011

DEICHMANN

Placówka

Bydgoszcz, Al. Jana Pawła II 115

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi