Za każdą opinię przekazujemy fundusze na pomoc dla dzieci, wspólnie z UNICEF - podsumowanie akcji!

Zebrane środki zostaną przekazane m.in. na zapewnienie dzieciom bezpiecznych schronień, wsparcie psychologiczne, opiekę medyczną, ale także dostęp do czystej wody i środków higienicznych. Organizacja UNICEF współpracuje z lokalnymi partnerami, dzięki czemu otrzymuje informacje pozwalające oszacować najpilniejsze potrzeby i dostarczyć skuteczną pomoc.

 

O sytuacji w Ukrainie piszą wszystkie światowe media. Polacy, z jednej strony przez sąsiedztwo i bliskość narodów, z drugiej przez pamięć co działo się w 1939 roku, najmocniej ze wszystkich przeżywają dramaty rozgrywane za wschodnią granicą. Strach ten jednak nie jest paraliżujący, dla nas jest bardzo pobudzający i motywujący. Nigdy wcześniej nie obserwowaliśmy tak jednomyślnego, intensywnego i skoncentrowanego działania Polaków. Działania w słusznej sprawie.

Od momentu, gdy mieszkańcy Ukrainy zaczęli masowo uciekać ze swojego kraju, wielu Polaków ruszyło na ratunek, oferując darmowy transport, nocleg, żywność, ubrania i inne datki, których nasi sąsiedzi tak bardzo teraz potrzebują. Skala pomocy i solidarności, jaką okazali ludzie, przekracza najśmielsze oczekiwania.  Śmiało można powiedzieć, że Polski naród zdał celująco egzamin z człowieczeństwa.

W pomoc uchodźcom włączają się także firmy i organizacje pozarządowe. Chcielibyśmy pomóc i my.

Zastanawiając się, czego w naszych magazynach mamy najwięcej, doszliśmy do wniosku, że są to… Wasze opinie.
Opinie konsumentów, które codziennie dodawane są ze wszystkich zakątków Polski. Idąc tym tropem, chcemy je spieniężyć w dobrym celu. Od tej pory, każdą opinię pojawiającą się na naszym portalu jakoscobslugi.pl wycenimy, a następnie przekażemy te pieniądze organizacji UNICEF, która organizuje zbiórkę dla dzieci z Ukrainy.

Dzieci, to grupa, która wyjątkowo potrzebuje uwagi i wsparcia. Nie wiedzą czemu ich życie nagle zmieniło się o 180 stopni, dlaczego nie mogą pobawić się na podwórku z kolegami, czemu nie idą do szkoły, a chowając się w schronie nie mogą zabrać ze sobą wszystkich ulubionych zabawek. Zebrane środki zostaną przekazane m.in. na zapewnienie dzieciom bezpiecznych schronień, wsparcie psychologiczne, opiekę medyczną, ale także dostęp do czystej wody i środków higienicznych. 


Pomagajmy wspólnie!

Aby wspomóc zbiórkę i dofinansować dzieci w Ukrainie razem z nami, dodaj opinie na portalu jakoscobslugi.pl.
Każda szybka opinia (bez treści) to minimum 1 zł. Im bardziej szczegółowa opinia, tym większa jej wartość!

 

 

Akcję uruchamiamy z dniem 09.03.2022 roku.

Link do zbiórki pod obrazkiem:

 https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy


AKTUALIZACJA


Akcję zakończyliśmy w dn. 31.03.2022r.
Opinie wyceniliśmy na 2446 zł i taką kwotę przekazaliśmy w dn. 01.04.2022 do UNICEF.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO ZBIÓRKI! 

heart-gb0aa8299d_1280

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja!

Aktualności

Znamy już wszystkie Gwiazdy Jakości Obsługi 2023!

Wyróżnienie przyznawane jest co roku w wyniku badania satysfakcji konsumentów. O przyznaniu go, decyduje odpowiednio wysoki wskaźnik jakości obsługi oraz dodatni indeks NPS.  Które firmy...

Czytaj więcej

15 marca – Światowy Dzień Konsumenta!

15 marca przypada święto wszystkich konsumentów. Co roku tego dnia, Polski Program Jakości Obsługi występuje w imieniu społeczności zakupowej, która przez...

Czytaj więcej

Co czeka Polaków w 2023 roku?

Nowy rok mogliśmy przywitać pełną parą dzięki rekordowo ciepłej pogodzie, która prezentowała się mocno na plusie. Początek 2023 roku przywitał...

Czytaj więcej

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi