Ceremonia Ogłoszenia Laureatów Gwiazd Jakości Obsługi 2020!

Tegoroczna gala Gwiazd Jakości Obsługi przybrała nieco inną formę. Zmiany te wymusiła na nas trwająca pandemia i wprowadzone ograniczenia dotyczące organizacji imprez masowych. Nie mogliśmy jednak zrezygnować z corocznej tradycji, dlatego nieco ją zmodyfikowaliśmy. Jaki jest efekt?

        W tym roku nie było nam dane, zgodnie z tradycją, spotkać się na uroczystej gali w Business Centre Club w Warszawie, na której zostają wręczone statuetki Gwiazd Jakości Obsługi. Tegoroczna gala miała być jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ poza konkursem głównym, do rozdania były nagrody specjalne. W tym roku firmy ukoronowane zostały także Gwiazdami Dekady 2010-2020. To ekskluzywna nagroda dla tych, którzy nieprzerwanie dbają o jakość obsługi w swoich firmach i cieszą się uznaniem klientów. Wśród laureatów Gwiazd Dekady spotykamy m.in.: DPD Polska, Hebe, PKN Orlen i T-Mobile.

Tradycyjna forma gali nie była możliwa do zrealizowania, a więc trzeba było stawić czoła przeciwnościom losu i zorganizować alternatywną wersję. Dzięki zaangażowaniu Prezesa grupy VSC – organizatora Programu Jakość Obsługi - Mirosława Bartonia, zespołu badawczego, na czele z dr Krystyną Jendrzej-Gawlicz oraz z pomocą charyzmatycznego prowadzącego – Marcina Prokopa,  powstał pierwszy w historii Polskiego Programu Jakości Obsługi film, z uroczystą Ceremonią ogłoszenia Laureatów Gwiazd Jakości Obsługi oraz Gwiazd Dekady. Było to niezwykle cenne i ciekawe doświadczenie, którego owoc możecie obejrzeć poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia 
Ceremonii Ogłoszenia Laureatów XIII edycji Gwiazd Jakości Obsługi!

 

 

Zachęcamy również do obejrzenia wypowiedzi kilku naszych laureatów:

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem