1 500 metrów wsparcia! #Szyjemymaseczki i pomagamy

Cała Polska jednoczy się w walce z koronarowirusem, a swoją pomoc i dobre serce każdego dnia okazuje coraz więcej ludzi. Do jednej z prowadzonych akcji dołączyła również firma VSC, organizator Polskiego Programu Jakości Obsługi, która zakupiła 1 500 m specjalnej taśmy do produkcji maseczek ochronnych dla medyków.

Akcja #szyjemymaseczki, którą aktywnie wspiera VSC, została zorganizowana na skutek poważnych niedoborów jednego z podstawowych produktów, który chroni pracowników służby zdrowia. Brak maseczek zmobilizował Polaków do uruchomienia domowych fabryk, z których ręcznie uszyte maseczki trafiają do osób codziennie narażających swoje życie. Rozmaitych materiałów, które mogą zostać użyte do produkcji maseczek jest sporo, natomiast brakuje na rynku specjalnej tasiemki, która jest naprawdę potrzebna i poszukiwana.

Wykorzystując nasze sekretne kontakty oraz lojalne znajomości udało się nam zakupić 1.500 metrów specjalnej taśmy i wesprzeć akcję „Kluczborskie krawcowe szyją dla służby zdrowia”. Dzięki naszej wymiernej, liczącej aż półtora kilometra pomocy, powstanie około 2.100 maseczek. Produkcja już ruszyła! Wszystkie maseczki zostaną przekazane nieodpłatnie dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy każdego dnia walczą o zdrowie i życie innych ludzi. To oni są prawdziwymi super bohaterami, którym my możemy trochę pomóc.

Ty też możesz pomóc! Przyłącz się do prowadzonych akcji i wspieraj walkę z koronawirusem. Dodając opinie pomagasz także firmom jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Oni również każdego dnia dokładają starań, aby klinci mogli skorzystać z usług bez narażania swojego zdrowia.


CTA Dodaj opinie

 

Źródło zdjęć: Facebook: Anna Król, Kluczborskie krawcowe szyją dla służby zdrowia.

 

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem