Opinie użytkownika (4)

Teren oraz wnętrze...
Teren oraz wnętrze stacji zadbane i czyste. Po tym, jak zatrzymałem się przy dystrybutorze, od razu pojawił się pracownik i zaproponował wykonanie czynności tankowania. Obsługa wewnątrz stacji bez zastrzeżeń - pracownicy kulturalni, stosują sprzedaż sugestywną proponując dodatki np. w postaci kawy. Asortyment produktowy kompletny. Toaleta czysta i zadbana. Sama stacja nowoczesna, zachęcająca do regularnych odwiedzin.

rdk477

22.09.2023

ORLEN

Placówka

Toruń, ul. Szosa Bydgoska 95b

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w obiekcie...
Wizyta w obiekcie miała miejsce 19.09.2023 w godzinach porannych. Obsługa w recepcji miła, kompetentna. W szatniach czysto, ale część kabin prysznicowych wyłączona z użytku z powodu awarii. Sam stan wizualny pryszniców pozostawia wiele do życzenia. Sala treningowa dobrze wyposażona, aczkolwiek na stosunkowo małej przestrzeni jest upchnięte bardzo dużo sprzętu przez co trudno jest znaleźć odpowiednie urządzenie. Problemem jest również mała ilość obciążenia do założenia przy ćwiczeniach na wolnych ciężarach. W dniu, w którym odwiedziłem obiekt nie było na sali żadnego trenera personalnego, choć obiekt zatrudnia kilku. Strefa cardio bez zastrzeżeń. W klubie znajduje się dodatkowa salka do zajęć fitness. Przed klubem parking współdzielony z Biedronką - w godzinach porannych bez problemu z miejscem, gorzej może być w godzinach popołudniowych. Na minus bardzo nietypowe godziny otwarcia klubu - szczególnie w weekendy - jest on zamykany bardzo wcześnie, bo o godzinie 15. Podsumowując - obiekt spełnia minimalne wymagane standardy, ale są w mieście znacznie lepsze pod względem wyposażenia i funkcjonalności siłownie.

rdk477

21.09.2023

Bella Line

Placówka

Toruń, Orląt Lwowskich 9/11

Nie zgadzam się (0)
Duża, dobrze wyposażona...
Duża, dobrze wyposażona i otwarta 24/h siłownia honorująca karty sportowe. Niewątpliwie największą zaletą oprócz całodobowej dostępności (tylko dla osób z karnetami - osoby z kartami sportowymi muszą wchodzić w godzinach pracy obsługi) jest jej wielkość i nowoczesne wyposażenie. Bardzo dużo sprzętu - pod tym względem siłownia ta wyróżnia się pośród konkurencji. Oprócz głównej sali treningowej są dostępne dwie sale fitness oraz obszerna strefa cardio z dużą ilością nowoczesnego sprzętu takiego jak bieżnie, rowerki, orbitreki. Jakość obsługi klienta na przeciętnym poziomie. W toku wielu wizyt na tym obiekcie zdarzyła mi się sytuacja, w której członek obsługi spóźnił się kilkanaście minut do pracy, przez co wraz z innymi klientami musiałem czekać przed wejściem. Obsługa zazwyczaj uśmiechnięta i sympatyczna, choć zdarzają się wyjątki. Czystość na sali oraz w szatni nie budzi zastrzeżeń. Cenowo obiekt nie odbiega od standardowych cen siłowni w mieście Toruń.

rdk477

06.09.2023

CityFit

Placówka

Toruń, Broniewskiego 90

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłem salon w...
Odwiedziłem salon w związku z koniecznością dokonania przeglądu okresowego auta. Jakość obsługi klienta nie budzi zastrzeżeń - zachowane są najwyższe standardy i profesjonalizm. Uśmiechnięte panie z recepcji zaprosiły mnie do stanowiska doradcy, ten zaś w szybki i profesjonalny sposób zarejestrował wizytę, zrealizował płatność i odebrał kluczyki. Podany przez pracownika przybliżony czas realizacji usługi wynoszący ok. 2 godzin pokrywał się z rzeczywistością. Mogłem w tym czasie zaczekać na miejscu i popracować w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu dla klientów, wyposażonym między innymi w ekspres do kawy oraz stoliki i wygodne krzesełka. Jakość zrealizowanej usługi nie budzi zastrzeżeń - przegląd został zrealizowany sprawnie i prawidłowo. W salonie panuje czystość, ład i porządek. Pracownicy są schludni, mili i profesjonalni. Pomimo, iż realizacja usług w tym salonie nie należy do najtańszych, to na każdym kroku czuć wysoką jakość za którą się płaci. Jedyne zastrzeżenie dotyczy braku przekazania mi jednego z dokumentów, przez co konieczna będzie ponowna wizyta w salonie.

rdk477

06.09.2023

Toyota

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi