Opinie użytkownika (3)

Przyszedłem do sklepu...
Przyszedłem do sklepu z reklamacją żarówek energooszczędnych. Zapytałem się gdzie mogę złożyć reklamację odpowiedziano mi że w kasie. pani w kasie oznajmiła, że mam ustawić się w dość długiej kolejce. Nadeszła moja kolej Pani stwierdziła, że dziwne jest, że przychodzę 3 dni przed końcem gwarancji. Sprawdziła żarówki, zapytała czy używałem ich zgodnie z instrukcją, patrzyła na mnie jak na oszusta. Jednak dokonała wymiany na nowe.

Szymon_5

17.12.2008

Merkury Market

Placówka

Mielec, Wolności 44B

Nie zgadzam się (32)
Robiłem zakupy w...
Robiłem zakupy w markecie jak zawsze na końcu podszedłem do kasy i tu sprzedawczyni ładnie mnie przywitała poprosiła o podstawienie wózka włożyła mi zakupy do torby dokładnie poinformowała jak zapłacić karta kredytową i po zakupach opisała zasady promocji oraz wydrukowała dla mnie kod dzięki któremu mogę wygrać wycieczkę i grzecznie mnie pożegnała.

Szymon_5

01.12.2008

LIDL

Placówka

Mielec, Jagiellończyka 19

Nie zgadzam się (25)
Przyszedłem z receptą...
Przyszedłem z receptą wykupiłem leki jak zwykle dobrałem lek bez recepty zostałen ładnie przywitany doradzono mi w kwestii leku dodatkowego oraz na końcu transakcji dostałem gratisowe chusteczki oraz herbatkę na spróbowanie w domu bylem bardzo zadowolony z obsługi.

Szymon_5

20.10.2008

Bank Millennium

Placówka

Mielec, Rynek 32

Nie zgadzam się (14)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi