Kasjerka zmęczona życiem rzucająca obelgi na wszystko i wszystkich, sklep ledwo dołożony, ale produkty z koszyczka były zaproponowane. Mam mieszane uczucia.
Kierownictwo jest niemile, reszta zespołu wydaje się bać i mocno namawia na pakiety ubezpieczeniowe, ale okulary jako wyrób- niezawodne. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.