Opinie użytkownika (2)

Kasjerka zmęczona życiem...
Kasjerka zmęczona życiem rzucająca obelgi na wszystko i wszystkich, sklep ledwo dołożony, ale produkty z koszyczka były zaproponowane. Mam mieszane uczucia.

SandraT_5NW2

02.06.2026

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kierownictwo jest niemile,...
Kierownictwo jest niemile, reszta zespołu wydaje się bać i mocno namawia na pakiety ubezpieczeniowe, ale okulary jako wyrób- niezawodne. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

SandraT_5NW2

02.06.2026

Kodano

Placówka

Łódź, Drewnowska 58

Nie zgadzam się (0)