Opinie użytkownika (317)

Byłem w wielu...
Byłem w wielu empikach, ale ten mnie nie rozczarował, ba ! zaskoczył swoim dużym obszarem. W takich sklepach ciężko cokolwiek znaleźć, ale nie tu, tu było wszystko opisane, gdzie Prasa, filmy i gry komputerowe. Wszystko to było bardzo fajnie rozłożone, a gdy nie mogłem czegoś znaleźć to zaraz pani mi pomagała :)

Obserwator_26

16.11.2012

Empik School

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Bank mieści się...
Bank mieści się na poczcie na dworcu głównym w Gdańsku, gdzie trudno jest dojść. Pomieszczenie jest bardzo brzydkie mieszczące się na holu, gdzie nie ma prywatności. Pan który mnie obsługiwał był bardzo nie grzeczny i nie kompetentny na siłę wciskał mi ubezpieczenia samochodu innej firmy co jest dla mnie skandalem. Do tego bardzo długi czas obsługi. Jestem bardzo rozczarowany i zawiedziony tym bankiem i doradcom.

Obserwator_26

16.11.2012

Bank Pocztowy

Placówka

Gdańsk, Podwale grodzkie 2

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajny kiosk...
Bardzo fajny kiosk ruchy, w którym można zakupić przeróżne gazety, krzyżówki itp. Bardzo duży wybór papierosów, batonów, gum do żucia. Można wysłać też totolotka co jest bardzo pomocne. Obsługa miła, życzliwa i pomocna, ale niestety ceny dość wysokie np. batonów. Kiosk bardzo czysty a towar ładnie wyeksponowany .

Obserwator_26

16.11.2012

Inmedio

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajna siłownia,...
Bardzo fajna siłownia, zadbana i bardzo duża sala! ba ! nawet nie jedna sala. Trener też pomocny, ponieważ mają tyle maszyn i sprzętu, że nie ogarniałem tego ;-) Szatnie czyste i zadbane przede wszystkim duże pomieszczenie. Jeden minus brak klimatyzacji, albo wtedy była jakaś awaria. Po skończeniu swojego treningu wpadłem w prawdziwy szał. Postanowiłem pójść na saunę i tam zaskoczenie jacuzzi :))) Byłem wniebowzięty ;) Sauny bardzo duże i pomieszczenie relaksujące bardzo fajne

Obserwator_26

16.11.2012

Tiger Gym

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Byłem dziś na...
Byłem dziś na tej siłowni, Bardzo miłe pani recepcji naprawdę !!!! Jedna pani oprowadziła mnie wszędzie Po saunie, po sali do fitnessu czy też boksu. Naprawdę pani bardzo miła :) Szatnia męska jest bardzo mała, gdy jest nas więcej niż 3 to już się przebierać nie idzie, bo brakuje miejsca. Za to siłownia już jest lepsza choć brakuje im podstawowych maszyn i bardzo mały nakład. Maszyny są dość nowoczesne i sprawne. Sauna jest wspólna dla kobiet i mężczyzn. Do największych nie należy, ale cały pokój wypoczynku uznam za fajny. Najgorsza w tym wszystkim jest Cena 290 zł !! z kopyta spadli !!

Obserwator_26

16.11.2012

Koloseum

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Piekarnia mieszcząca się...
Piekarnia mieszcząca się koło dworca, we Wrzeszczu. Mają bardzo smaczne pieczywo i duży wybór ciasteczek , nabiału. Sklep jest bardzo ładny i dobrze wyposażony. Obsługa jest bardzo ale to naprawdę bardzo miła, rzetelna, szybka. Bułeczki mają bardzo tanie i smaczne, niestety mają nie dobry chleb. Na sklepie panuje porządek.

Obserwator_26

16.11.2012

Cymes

Placówka

Gdańsk, Dmowskiego

Nie zgadzam się (0)
fide.pl To strona...
fide.pl To strona internetowa, z bardzo ciekawym sprzętem do kuchni znajdziemy bardzo ciekawe produkty typu. Obręcze do jajek, łyżka do lodów, nóż do pizzy, otwieracze, termometry, miski i naprawdę dużo, dużo więcej tego sprzętu. Towar jest wspaniale opisany ze wszystkimi szczegółami, zdjęcia są bardzo dobrej jakości. Ceny wysokie ;/

Obserwator_26

06.11.2012

Fide.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
e-bielizna.pl to strona...
e-bielizna.pl to strona internetowa ze sprzedażą bielizny przeważnie dla kobiet, znajdziemy biustonosze, majtki, gorsety, Kolekcje nocną, stroje kąpielowe, znajdziemy również odzież dla panów i różne dodatki do owej odzieży. Towar jest dobrze opisany ze szczegółami , a zdjęcia są wykonane niestety ze słabej jakości. ceny wysoko ponad normą.

Obserwator_26

06.11.2012

e-bielizna.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
bino.pl Sklep internetowy...
bino.pl Sklep internetowy on-line, że sprzedażą ciekawego asortymentu. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, czy to są gry komputerowe, filmy, części komputerowe, a może coś z fotografii znajdziemy dla siebie. Ceny są bardzo atrakcyjne, towar jest opisany bardzo dobrze ze szczegółami. o zdjęciach można powiedzieć tylko ze jest jedno...

Obserwator_26

06.11.2012

bino.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
123drukuj.pl Strona internetowa...
123drukuj.pl Strona internetowa ze sklepem on-line na którym znajdziemy w szerokim wyborze różne tusze, tonery do drukarek, papiery, czy folie. Wybór jest dość duży, a towar dokładnie opisany i przedstawiony na zdjęciach w sposób perfect. Strona jest mało interesująca, że słabą wyszukiwarką Ceny są za to umiarkowane.

Obserwator_26

06.11.2012

123drukuj.pl

Placówka

Nie zgadzam się (3)
veoveo.pl To świetna...
veoveo.pl To świetna strona internetowa z bardzo ciekawymi ubraniami naprawdę byłem w szoku jak to zobaczyłem. Koszulki wyglądają jak żywe to nie żarty jak ktoś wejdzie to się zadziwi. Koszulki są tak zrobione świetnie, że wyglądają jak w 3D poważnie !. Towar niestety opisany jest słabo natomiast ceny lekko wysokie ale można sobie pozwolić na taką koszulke.

Obserwator_26

06.11.2012

Veoveo.pl

Placówka

Nie zgadzam się (1)
t-bike.pl To strona...
t-bike.pl To strona internetowy, który zawiera bardzo ciekawy wybór rowerów.Na stronie znajdziemy różne rowery do różnych przygód np. górskie, miejskie, turystyczne. Dodatkowo znajdziemy odzież i różne ciekawe akcesoria do roweru. Towar jest bardzo dobrze opisany ze zdjęciami. Strona jest łatwa w obsłudze na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Obserwator_26

06.11.2012

t-bike.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
szczytuj.pl to bardzo...
szczytuj.pl to bardzo fajna strona internetowa ze sprzedażą asortymentu erotycznego. Niestety nie jest go tak dużo jakby się chciało mały wybór, Ceny też są wysokie mocno zawyżone. Natomiast strona jest fajna i prosta w obsłudze. Zdjęcia wykonane są z najwyższej jakości z możliwością efektownego przybliżenia. Bardzo słabo opisany towar

Obserwator_26

06.11.2012

szczytuj.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
sklep internetowy ,...
sklep internetowy , a właściwie księgarnia , w której znajdziemy bardzo duży wybór różnych książek, bardzo fajna wyszukiwarka na której są różne kategorie przez co łatwiej jest wyszukać rodzaj książki, towar jest dokładnie opisany ze zdjęciem , ceny są tez bardzo atrakcyjne. Strona wygląda ładnie.

Obserwator_26

06.11.2012
Nie zgadzam się (0)
coolprezenty.pl To bardzo...
coolprezenty.pl To bardzo ciekawa i dosyć zabawna strona internetowa :) Na stronie znajdziemy bardzo ciekawy towar, rzadko spotykany. Bardzo ciekawe koszulki z fajnymi napisami. gadżety imprezowe, super prezenty na 18 urodziny . Każdy towar jest bardzo dobrze opisany, i posiada wspaniałe ze świetną jakością zdjęcia. Ceny są bardzo atrakcyjne :) ŚWIETNA STRONA

Obserwator_26

06.11.2012
Nie zgadzam się (4)
ziba.pl Sklep internetowy...
ziba.pl Sklep internetowy z akcesoriami sportowymi. Na stronie znajdziemy bardzo ciekawe produkty takie jak. rakiety do badminota i tenisu oraz do innego sprzętu,, obuwie, piłki naciągi, Torby, rękawiczki, oraz siatki i dużo więcej. Towar jest niestety opisany, bardzo słabo i posiada w dodatku kiepskie zdjęcie. Ceny też są zawyżone.

Obserwator_26

06.11.2012

ziba.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
centrumelektroniki.pl Jak sama...
centrumelektroniki.pl Jak sama nazwa wskazuje jest to strona internetowa ze sprzedażą części elektronicznych różnego rodzaju np. Artykuły komputerowe, samochodowe, elektryczne, Przewody i kable, rożne narzędzia. Towar jest dobrze opisany i posiada ciekawe zdjęcia. Ceny są porównywalne do tych co są w sklepach.

Obserwator_26

06.11.2012
Nie zgadzam się (0)
worldtrade24.pl to strona...
worldtrade24.pl to strona internetowa z wieloma rzeczami od razu na początku mamy wybór kategorii zegarki czy sprzęt AGD. Strona ogólnie jest całkiem ładna jej czarne tło ozdabiają białe zdjęcia taka fajna mieszkanka. Ponadto na stronie znajdziemy ciekawe produkty, które są dobrze opisane i każdy z nich posiada ciekawe zdjęcie.

Obserwator_26

06.11.2012
Nie zgadzam się (0)
telimena.pl To strona...
telimena.pl To strona internetowa ze sprzedażą bielizny dla kobiet. Strona jest bardzo dobrze wyposażona, że znajdziemy na niej coś dla swojej partnerki . znajdziemy coś takiego : Majtki, gorsety, Bieliznę nocną, Stroje kąpielowe itd. Towar bardzo dobrze opisany z jednym zdjęciem. Ceny są dość wygórowane, lecz do przeżycia.

Obserwator_26

06.11.2012

telimena.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
spy-shop.pl Strona internetowa...
spy-shop.pl Strona internetowa ze sklepem w którym znajdziemy bardzo ciekawe produkty szpiegowskie takie jak : Alkomaty, Dyktafony, Kamerki, Podsłuchy, mini kamery, wykrywacze kamer, testy wierności. I dużo dużo więcej. Towar jest idealnie opisany jest wszystko co trzeba widzieć najdrobniejsze szczegóły. Ceny lekko zawyżone.

Obserwator_26

06.11.2012

Spy Shop

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi