Empik School

(3.98)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (89 z 122)

Niby maja kursy...
Niby maja kursy indywidualne, ale zlewaja klienta totalnie po tym jak mowisz ze wlasnie takie kursy cie interesuja. Proboja wcisnac kursy grupowe, mowiac ze efekt jest podobny, ale co sie dzieje jak stajesz na swoim? Mowia ze niby potrzebuja 1-2 tygodni na znalezienie nauczyciela, ale po dwoch tygodniach dzwonisz do nich (bo przeciez oni nie zadzwonia, tak doceniaja klienta) i slyszysz ze w sumie oni jeszcze nie zaczynali nawet szukac tego nauczyciela i w tym momencie rozumiesz jak mocno Empik School zlewa klientow. Porazka!

Niezweryfikowany Klient_qg6r

28.05.2019

Placówka

Poznań, Św Marcin 46/50

Nie zgadzam się (1)
Ja chodziłam jeszcze...
Ja chodziłam jeszcze do empiku na angielski i było bardzo fajnie, udało mi się mocno podciągnąć swój poziom, teraz empik się połączył z profilingua i do nich chodzi mój syn na disney english i ja i on jesteśmy zadowoleni. Na zajęcia nie trzeba go ciągnąć bo sam z chęcią idzie, widzę jak szybko uczy się nowych słów i na zajęciach na pewno się nie nudzą

Niezweryfikowany Klient_zF72

12.05.2019

Placówka

Lublin, Krakowskie Przedmieście 40

Nie zgadzam się (0)
Świetne kursy językowe...
Świetne kursy językowe z doświadczonymi lektorami. Lokalizacja w centrum miasta, więc dojazd bardzo sprzyjający. Minus za dość wysoką cenę.

Klient_6gbO

11.03.2019

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 104/122

Nie zgadzam się (0)
Do szkoły zgłosiłam...
Do szkoły zgłosiłam się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Poprzez infolinię szkoły skierowano mnie do tej placówki, ponieważ poinformowałam, że tylko ta placówka interesuje mnie ze względu na lokalizację. Do szkoły miałam się zgłosić aby napisać test poziomujący z j. angielskiego a następnie zapisać się na kurs weekendowy. Na miejscu nie było kolejki zatem od razu pracownik poprosił mnie do stanowiska. Pani pracownik po sprawdzeniu moich danych potwierdziła umówione spotkanie. Pojawiło się małe nieporozumienie ponieważ przez infolinię zostałam poinformowana, że w tej placówce organizowane są kursy weekendowe. Na miejscu pracownik poinformował mnie, że takich kursów nie realizują, a najbliższa placówka posiadające takie kursy w ofercie znajduje się w Warszawie Centrum. Mimo tego Pani zapytała się mnie czy chcę napisać test poziomujący. Zgodziłam się. Zaproszono mnie do oddzielnej sali. Otrzymałam test oraz długopis, po czym zostałam w sali sama. Po napisaniu testu został on od razu sprawdzony. Następnie pracownik przedstawił mi ofertę szkoły. Otrzymałam broszury informacyjne oraz otrzymałam odpowiedzi na zadane przez mnie pytania. Podziękowałam za spotkanie. Ze względu na brak kursów weekendowych nie zapisałam się na kurs. Pani pracownik pożegnała się ze mną.

Małgorzata_2566

02.01.2017

Placówka

Warszawa, Reymonta 12

Nie zgadzam się (0)
Polecam; uczyłam się...
Polecam; uczyłam się ja, uczy się moje dziecko - polecam. Cena mogła by być niższa ale wiem za co płacę.

zarejestrowany-uzytkownik

25.11.2016

Placówka

Warszawa, Wałbrzyska 11

Nie zgadzam się (0)
chodzę do nich...
chodzę do nich od niedawna, z obsługi jestem zadowolona, na wszystkie moje pytania uzyskałam odpowiedź, umowa tez była dla mnie czytelna, fajnie ze jest to prowadzone metodą instell, od razu mozna sobie poćwiczyć zastosowanie jezyka w praktyce, zyciowych przykładach, tez udało mis ię dostac spory rabat

zarejestrowany-uzytkownik

20.10.2016

Placówka

Lublin, Krakowskie Przedmieście 40

Nie zgadzam się (0)
nie mam nic...
nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o obsługę w szkole, kurs tez przebiega bezproblemowo, chodzę na angielski, byłam na kursie fast&flexi, to jest taki laczony online plus normalne zajęcia w szkole, mi to pasowało, bo na nadmiar czasu nei narzekam, podobało mi się to uczenie online, bo wtedy mnie nic nie rozprasza, idę w swoim tempie, na zajęcia w szkole też dobrze jest przychodzic, zawsze jest okazja do pogadania o wrażeniach :)

zarejestrowany-uzytkownik

18.09.2016

Placówka

Lublin, Krakowskie Przedmieście 40

Nie zgadzam się (0)
Empik School ma...
Empik School ma bardzo szeroką ofertę kursów językowych. W przeszłości uczestniczyłam w ich weekendowym kursie języka angielskiego, dlatego co jakiś czas do mnie dzwonią i informują o nowej ofercie. Tym razem było podobnie, z tymże rozmowa odbyła się na miejscu. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Złożono mi ciekawą propozycję, a przystępną cenę. Polecam!

Joanna_2917

13.04.2016

Placówka

Opole, Krakowska 45-47

Nie zgadzam się (0)
Korzystne ceny kursów...
Korzystne ceny kursów językowych. Bardzo sympatyczni i profesjonalni lektorzy. Miła obsługa sekretariatu. Jedyny minus tej szkoły - po raz odbytym kursie dzwonią co kilka miesięcy i namawiają na nowy.

Joanna_2917

30.12.2015

Placówka

Opole, Krakowska 45-47

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. poza trochę...
Rewelacyjnie. poza trochę wysokimi cenami wszystko jest swietnie zorganizowane. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Mateusz_1112

26.03.2015

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 104/122

Nie zgadzam się (0)
Do empiku chodziłem...
Do empiku chodziłem rok czasu na kurs maturalny z jezyka angielskiego. Bardzo mi sie podobało, Już po samym wejściu do szkoły zastaniemy miła i pomocna obsługę w recepcji. Lektorzy też są bardzo fajni. Ciekawie prowadzą leckje jeżeli czegos sie nie rozumie odpowiedzą na każde pytanie, wyjaśnia każdą wątpliwosc, dostosowuja się so potrzeb ucznia. Cała szkoła jest czysta, zadbana, dobrze wyposażone pracownie

zarejestrowany-uzytkownik

27.02.2015

Placówka

Białystok, Białówny 9/1

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem z ich...
Korzystałem z ich kursów i osobiście polecam do nich zajrzeć. Dużo można się też dowiedzieć na ich stronie.

Falachiusz29

06.02.2015

Placówka

Warszawa, Marszałkowska 104/122

Nie zgadzam się (0)
Jeżeli chodzi o...
Jeżeli chodzi o obsługę w recepcji to dramat, po takiej szkole oczekiwałem wyższej kultury. Pomimo, że napisałem test on-line (wynik: poziom wyższy 10) Pan recepcjonista twierdził, że jednak powinienem zacząć od niższego poziomu (zamiast wyższego 9-10 sugerował 7-8... niech zdecydują czy ten test jest miarodajny czy nie, traciłem swój czas na wypełnienie 80 pytań). Moja dziewczyna chwilę wcześniej podpisała umowę i co ciekawe Pan recepcjonista zaproponował mi ta samą umowę i ten sam sposób finansowania (bez żadnego skonsultowania ze mną po prostu wydrukował umowę). Przy tym ciągle upierając się, żebym na początku zaczął od niższego poziomu. Czy klient ma tu coś do powiedzenia? Nie podpisałem umowy.

zarejestrowany-uzytkownik

05.12.2014

Placówka

Szczecin, Brama Portowa

Nie zgadzam się (1)
Niezaprzeczalną zaletą szkoły...
Niezaprzeczalną zaletą szkoły empik jest zatrudnianie native spikerów, co pozwala kursantom rozwijać umiejętności w większym stopniu. Panuje tam miła atmosfera. Do wad zaliczyć można przestarzały i zniszczony sprzęt oraz brak ogrzewania co nie sprzyja nauce.

tereska

02.12.2014

Placówka

Koszalin, Zwycięstwa 106-108

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w sekretariacie...
Obsługa w sekretariacie bardzo miła i kompetentna, wszystko sprawnie i szybko załatwione, został mi nawet udzielony rabat czego się nie spodziewałam.Zajęcia same w sobie – sympatyczne, grupa 6 osób + bardzo fajna pani lektor. Ogólnie luźna atmosfera i wszystko byłoby na ogromny plus, gdyby nie to, że nie miały to być spotkania towarzyskie a nauka. Poziom nauczania bardzo, bardzo niski, zajęcia polegały na czytaniu tekstu z podręcznika lub odsłuchiwaniu nagrań i wyszukiwanie błędów w tekście – czyli poziom gimnazjalny, a była to grupa średnio-zaawansowana. Z zajęć nie wyniosłam nic, pieniądze straciłam, a dużo więcej nauczyłam się z fiszek. Także suma summarum – nie polecam nauki w tej szkole.

donn

05.04.2014

Placówka

Katowice, 3 Maja 11

Nie zgadzam się (2)
Zadzwoniłam do oddziału...
Zadzwoniłam do oddziału w celu otrzymania informacji o kursie języka angielskiego. Pan przedstawił się dość szybko, więc nie zdążyłam usłyszeć jego imienia i nazwiska, dopiero nazwa firmy była dobrze słyszalna. Po przedstawieniu Panu informacji z czym dzwonię Pan poinformował mnie o teście i zasadach przydziału do danego poziomu. Powiedział, iż aktualnie posiadają przyspieszony kurs, zaś w październiku odbędzie się kurs roczny. Poinformował o przybliżonym koszcie kursu. Pan bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do klientów. Najbardziej podobało mi się, że Pan bardzo zachęcał mnie do wizyty w oddziale. Używał sformułowań typu "Czy znajdzie Pani czas by odwiedzić nasz oddział?", "Chętnie byśmy poświęcili czas, by przeprowadzić z Panią testy". Gdy powiedziałam Panu, że na tą chwilę chcę się zorientować w ofertach szkół, Pan zaznaczył, że warto byłoby przyjść zrobić test, mieć lepszy ogląd na swój poziom a dodatkowo mieć okazję poznać szkołę. Następnie Pan wziął ode mnie dane kontaktowe i zapytał, czy będzie mógł zadzwonić do mnie w poniedziałek z informacją kiedy będą dyżury lektorów. Pan bardzo zachęcił mnie do skorzystania z usług tej szkoły. Myślę, że jeśli będę poszukiwała kursu, to z pewnością wybiorę tę szkołę.

Anita_235

21.08.2013

Placówka

Bydgoszcz, Focha 4

Nie zgadzam się (1)
Pani na recepcji...
Pani na recepcji są bardzo miłe, uprzejme i kulturalne.Zajęcia odbywają się w schludnych salach i prowadzone są przez kompetentne osoby.Lekcje naprawdę są ciekawe.Minusem są nieustanne telefony do byłych kursantów z nową propozycją handlową.Pomimo kilkakrotnego zwrócenia uwagi, że dziękuję za ofertę i proszę do mnie nie dzwonić, prośba nie została uwzględniona.

zarejestrowany-uzytkownik

03.07.2013

Placówka

Opole, Krakowska 45

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio wpadła mi...
Ostatnio wpadła mi w ręce ulotka empiku, a już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem rozpoczęcia nauki angielskiego, wiec wybrałam sie do tej szkoły. Zajęcia odbywaja się w godzinach popołudniowych, Pani zaproponowała mi zwiększenie intensywności nauki języka poprzez dodatkowe lekcje, podręczniki stosowane w szkole są wysokiej jakości. Polecam

Karolina_1599

20.12.2012

Placówka

Białystok, Białówny 9/1

Nie zgadzam się (1)
Kiedyś doszkalam się...
Kiedyś doszkalam się w tej szkole i do tej pory posiadają mój numer telefonu. Pani dzwoniła z propozycją zniżki bodajże 15% na kurs językowy na poziomie podstawowym. Zawsze chciałam się nauczyć rosyjskiego, więc pomyślałam, że może to moja szansa. Jednak po krótkiej chwili okazało się, że nie mam możliwości dopasować ewentualnych lekcji do mojego grafiku. Jednak pracownica nie rezygnowała i namawiała mnie do nauki innego języka w terminach, które mi odpowiadają. Podziękowałam grzecznie i powiedziałam, że za niemieckim nie przepadam a francuskiego się już kiedyś uczyłam, więc odpada kurs podstawowy. Jednak Pani była bardzo uparta, co w pewnym momencie stało się dla mnie uciążliwe i zdecydowanie się pożegnałam odkładając słuchawkę.

Margot_4

03.12.2012

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Do Empik School...
Do Empik School trafiłam dzięki opiniom znajomych, zachwyconych postępami w nauce języka. Postanowiłam zapisać się na kurs języka angielskiego. Po podaniu moich danych na stronie internetowej, nie musiałam długo oczekiwać na telefon. Skontaktowano się ze mną jeszcze tego samego dnia, zapraszając na spotkanie mające na celu zbadanie moich potrzeb. Dzięki popularności szkoły, jej niewątpliwym atutem jest elastyczność poziomów nauczania, godzin. Zdecydowałam się na zajęcia intensywne, trwające miesiąc, każdego dnia, niemalże 2 h zegarowe. Grupa liczyła jedynie trzy osoby, dzięki temu zajęcia były niezwykle intensywne. Miałam okazję poznać świetnego lektora. Pani Izabela, prowadząca kurs była niezwykle kompetentnym pedagogiem, a przede wszystkim - znała język także od strony praktycznej. Byłam zachwycona formą prowadzenia zajęć (na bieżąco dostosowywaną do naszych potrzeb, konsultowaną z nami), a także panującą atmosferą. Prowadząca była profesjonalistką, wyglądała odpowiednio, była zawsze dobrze przygotowana merytorycznie. Mobilizowała nas do pracy poprzez testy, prace domowe. Empik School w porównaniu do innych szkół językowych działających na rynku ma stosunkowo wysokie ceny. Jednak uważam, iż są proporcjonalne do jakości proponowanej oferty. Istnieje możliwość płatności ratalnej, a także wiele rabatów. Wiele języków, w kilku placówkach w Warszawie, przemyślany program nauczania, a przede wszystkim - wieloletnie doświadczenie - to atuty szkoły. Nie bez znaczenia pozostaje dobra organizacja, dbałość o opinie słuchaczy. Kontakt jest możliwy niemalże o każdej porze, płatności, umowy są przekazywane w sposób jasny. Wszelkie formalności załatwiane są niezwykle sprawnie. Szkoły charakteryzują się dobrym wyposażeniem, nowoczesnym sprzętem elektronicznym, ułatwiającym naukę języków. Sale należą do przestronnych, czystych, są dostosowane do liczby studentów. Wystrój, klasycznie szkolny, mógłby zostać dopracowany (np. do potrzeb dzieci). Zdecydowanie polecam szkołę.

Joanna_1925

22.11.2012

Placówka

Warszawa, Wałbrzyska 11

Nie zgadzam się (21)

Empik School

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Empik School?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?