Opinie użytkownika (3)

Jest to pierwszy...
Jest to pierwszy sklep odzieżowy, gdzie zostałem potraktowany jak klient "VIP", bardzo miła i sympatyczna, a zarazem kompetentna sprzedawczyni doradzała w sposób nienatarczywy, a zarazem bardzo profesjonalnie. Sklep bardzo przejrzysty, po grupowany kategoriami damskie, męskie itp. . Ceny konkurencyjne. Jest to sklep do którego chce się wracać.

Marcin_527

20.09.2011

Cubus

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Na pierwszy rzut...
Na pierwszy rzut oko stacja odstrasza swoją zabudową. Budenek został zaadoptowany z starej stacji, która kiedyś w tym miejscu istniała. Niestety dystrybutory oraz wjazd jak i wyjazd jeszcze pamiętają czasy PRL-u. Sytuacja poprawia się dopiero po wejściu do punktu obsługi klienta. Pani która obsługuje jest bardzo miła i uprzejmna. Odrazu proponuje wzięcie udziału w konkursie ORLEN-u, który to obecnie obowiązuje. Udziela rzetelnych informacji i zachęca do podjęcia programu partnerskiego. Sam wygląd wewnątrz budynku budzi średnie uczucia, niby jest czysto i schludnie, ale niestety jest bardzo przytłaczający nadmiarem towaru oraz małą powierzchnią urzytkową. Stacje można zaliczyć do tzw. awaryjnych, gdzie można zatankować, ale nie wraca się tam z przyjemnością.

Marcin_527

03.12.2009

ORLEN

Placówka

Koniecpol, Armii Krajowej 7/11

Nie zgadzam się (29)
Stacja położna w...
Stacja położna w bardzo dobrym punkcie przy trasie DK1 , dojazd do stacji możliwy z każdej strony. Pierwsze wrażenie po wejściu na stacje jest bardzo pozytywne. Na półkach zawsze jest wystawiony towar, który jest czytelnie opisany. Wystrój stacji budzi miłe wrażenie, jest czysto, schludnie o przyjemnym zapachu. Obsługa stacji bardzo miła, i grzeczna. Jakość usług oceniam na 5+. Stacja paliw jest godna polecenia do której chętnie się wraca.

Marcin_527

28.08.2009

BP

Placówka

Nie zgadzam się (20)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi