Opinie użytkownika (3)

Obsłygujący mnie kasjer...
Obsłygujący mnie kasjer nie był zbyt sympatyczny, jednak wykonał wszystko jak należy. Zamówiony przeze mnie popcorn mogę określić jako smaczny. Jeżeli chodzi o sale kinową to nie była ona dokładnie sprzątnięta, przy moim miejscu znajdowało się niesprzątnięte po wcześniejszym seansie jedzenie.

Klient_zXqHG

14.01.2023

Helios

Placówka

Białystok, Jurowiecka 1

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu zostałem miło przywitany przez kasjera. W trakcie szukania potrzebnych mi produktów sprzedawca sam zaproponował mi pomoc w ich znalezieniu. Podczas finalizowania transakcji została mi zaproponowana ciekawa promocja. Sklep był posprzątany i wypełniony towarem - nie byłem w stanie zauważyć żadnych braków; strefa cafe była również czysta i zadbana, a pracownik przygotowujący jedzenie zachowywał wszystkie zasady higieny. Na koniec podczas opuszczania sklepu sprzedawca pożegnał mnie oraz życzył mi miłego dnia.

Klient_zXqHG

14.01.2023

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do lokalu od razu zostałem przywitany przez jednego z pracowników, który od razu zaprosił mnie do swojego stanowiska, w celu rozwiązania mojego problemu. Problem został sprawnie rozwiązany, a wszystko zostało mi jawnie wytłumaczone w miły i kulturalny sposób, widać było, iż przedstawiciele tego banku mieli dobre nastawienie do klientów. Jeżeli chodzi o sam lokal, był on schludny, zadbany oraz czysty.

Klient_zXqHG

14.01.2023

Bank Millennium

Placówka

Białystok, Piłsudzkiego 13/1

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi