Opinie użytkownika (4)

Supermarket Dino, w...
Supermarket Dino, w której robię zakupy zasługuje na pozytywne oceny. Ulotki i plakaty zawsze aktualne. Od samego wejścia pracownicy z uśmiechem witają klientów, zawsze pomogą i wskażą właściwe miejsce produktów, nawet potrafią sprawdzić czy czasem coś na zapleczu nie jest akurat dowiezione. Panie na dziale mięsnym mają anielską cierpliwość dla niektórych niecierpliwych klientów, zawsze uśmiechnięte. Pozostali pracownicy również uśmiechnięci mimo obsługiwania najróżniejszych klientów, tych bez humoru również. Na sklepie jest porządek i aktualne ceny towarów.

Klient_oySVE

09.05.2024

dino - supermarket

Placówka

Śmigiel, Leszczyńska 41

Nie zgadzam się (0)
W Biedronce tej...
W Biedronce tej wydaje się, że klient nie jest zbyt mile widziany. Najlepiej jakby w ogóle nie wchodził do sklepu. Nie zawsze jest tam porządek, palety są porozstawiane po całym markecie. Trudno robi się tam zakupy, ponieważ nie można przecisnąć się z wózkiem. Jeśli zapytasz o coś to czasem pracownik odpowie z uśmiechem a czasem "bez kija nie podchodź". Przy kasie też jesteś traktowany jak powietrze, bez uśmiechu na twarzy, jakby pracownicy siedzieli tam za karę. Wydaje się, że brakuje tam osoby , która zapanowałaby nad tym chaosem. Ulotki są na swoim miejscu. Natomiast jeśli chodzi o cenówki, to nie są one zbyt czytelnie ułożone.

Klient_oySVE

07.05.2024

Biedronka

Placówka

Śmigiel, Leszczyńska 36

Nie zgadzam się (0)
Placówka, którą odwiedziłam...
Placówka, którą odwiedziłam mieści się w Galerii Leszno. Punkt był zadbany, był tam porządek, ulotki i plakaty były widoczne a ekspozycja telefonów była bardzo szeroka. Na obsługę nie musieliśmy z mężem czekać, gdyż doradca zaraz poprosił nas do biurka. Byliśmy tam w celu przedłużenia umowy. Doradca zaproponował nowe, ciekawsze i bardziej opłacalne rozwiązanie, z którego skorzystaliśmy. Pani, która nas obsługiwała wszystko nam wytłumaczyła, doradziła, poinformowała kiedy kończy nam się kolejna umowa. Mimo iż zrobiła się kolejka, nie pośpieszała nas i zachęcała do kolejnych zakupów. Bardzo polecam ten punt obsługi.

Klient_oySVE

07.05.2024

T-Mobile

Placówka

Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Placówka w Lesznie,...
Placówka w Lesznie, konkretnie w Galerii Leszno, w której byłam z mężem i przedłużaliśmy dzieciom umowy jest kompetentna. Na obsługę nie musieliśmy czekać , gdyż nikogo akurat w punkcie nie było. Pani jest bardzo zaangażowana, podsunęła nam nowe rozwiązanie dotyczące umowy na korzystniejszych warunkach, wszystko nam wytłumaczyła. Gdy kończyliśmy przypomniała kiedy kończy się kolejna umowa i kiedy możemy skorzystać z kolejnej propozycji. Doradca nie spieszył się z obsługą, był miły i kompetentny. Punkt był zadbany i czysty, ulotki i plakaty były w widocznym miejscu.

Klient_oySVE

07.05.2024

T-Mobile

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi