Opinie użytkownika (1)

Trzecie auto które...
Trzecie auto które kupuję w Camil i za każdym razem ta sama wysoka jakość obsługi i rzetelność. To komis do którego wracam z zaufaniem i który polecam wszystkim znajomym szukającym używanego samochodu.

Klient_InFSf

24.06.2026

Autokomis Camil

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)