Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_InFSf

Dotycząca firmy: Autokomis Camil

Treść opinii: Trzecie auto które kupuję w Camil i za każdym razem ta sama wysoka jakość obsługi i rzetelność. To komis do którego wracam z zaufaniem i który polecam wszystkim znajomym szukającym używanego samochodu.