Opinie użytkownika (3)

Byłam na pizzy,...
Byłam na pizzy, zamówiłam dużą pizzę i taka właśnie była. Ładnie upieczona, ciasto idealne, troszkę za dużo sera, bo momentami można by było się nim zakrztusić. Plusem jest to, że widzimy kucharza, gdy robi naszą pizzę. Pizza była ciepła, 2 sosy gratis (mogło by być ich troszkę więcej, bo pojawia się problem, gdy jest duża pizza, kilka osób, a sosu mało), sztućce i talerze jednorazowe. Cena jest korzystna, na każdą kieszeń. Duży wybór.

Karolina_1630

30.11.2012

Solo Pizza

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam stacje benzynową...
Odwiedziłam stacje benzynową Carrefour, tankuję tam raz w tygodniu LPG, czyli gaz. Benzyny tam nie tankuje, ponieważ jest słabej jakości. Cena gazu jest najniższa, co skłania mnie właśnie tam do tankowania. Jest możliwość umycia sobie szyb, można płacić kartą. Co do obsługi, to czasem trzeba czekać, gdy obsługa podejdzie. Małym minusem są przerwy na stacji, a dokładnie jest ich 4, np. od godz. 18:00 do 18:30 nie można zatankować. Co do wyglądu, nie jest źle, ale może być lepiej. W dzisiejszych czasach ważna jest cena, jak i jakość, a to na razie mnie nie zawiodło.

Karolina_1630

30.11.2012

Carrefour Stacja Paliw

Placówka

Bytom, al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Nie zgadzam się (3)
Sklep z odzieżą...
Sklep z odzieżą używaną, polecam, ze względu na dogodne miejsce-centrum Bytomia, odzież na wagę, tylko 17 zł za kilogram. Czasem są też promocje na domowe rzeczy, typu pościele, obrusy, w promocyjnej cenie 10 zł za kilogram. Pracownicy mili, służą pomocą, poprosiłam o centymetr, żeby zmierzyć bluzkę, Pani sprzedawczyni mi przyniosła z uśmiechem na twarzy. Z tego co widziałam, to nawet doradzają jak np. sprać daną plamę na ubraniu. Sklep jest naprawdę duży, co do wystroju to niezbyt ciekawie, ale napewno gdyby było ładniej, to by tak tanio nie było. Co do wyceny ubrań, czasem ceny są zawyżone, nie wiem z czego to wynika. Plusem jest też to, iż można sobie przed pójściem do kasy zważyć orientacyjnie ubrania na wadze.

Karolina_1630

30.11.2012

Bigastyl

Placówka

Bytom, Browarniana 2

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi