Solo Pizza

(2.97)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (43 z 53)

Już 3...
Już 3 raz zamowilem pizzę do domu pizzermen nie umie robić placków najl3pisz pizzermen z stamtąd (dane osobowe usunięte przez administratora - RODO), a kogoś innego są nie dobre 5 zł bym nie dał już 3 wyrzucam jak naleśnik wygląda (treść usunięta przez admnistratora)

zarejestrowany-uzytkownik

23.03.2020

Placówka

Łódź, Piotrkowska 41

Nie zgadzam się (0)
Lokal Solo Pizza...
Lokal Solo Pizza odwiedzam często, z potraw, które próbowałam najbardziej smakowała mi pizza i sałatka, do której można było samemu wybrać sobie składniki. Niestety kiedy siedziałam dalej od baru, w mniej widocznym miejscu kartę Menu dostałam po 10-15 minutach. Jedzenie smaczne, obsługa jest miła, natomiast sprawia wrażenie obojętnych, niezaangażowanych w to, co robi. Polecam jednak ze względu na smaczną pizzę.

zalogowany_użytkownik

07.04.2015

Placówka

Łódź, ul: Narutowicza 55

Nie zgadzam się (0)
Klimatyczne miejsce, choć...
Klimatyczne miejsce, choć obraz nagiej kobiety w makaronie, jak dla mnie jest tandetny i nie pasuję do całości. Muzykę też można byłoby zmienić ... jednak obsługa dobra i jedzenie świetne.

KarolinaMystek

19.03.2015

Placówka

Łódź, ul: Narutowicza 55

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w Porcie Łódź, odwiedziłem punkt Solo Pizza. Ponieważ jest jedną z najlepszych sieci pizzerii, zrealizowałem zamówienie na standardowe danie. Obsługa tej pizzerii jest zawsze miła, schludnie i odpowiednio ubrana. Dodatkowo w bardzo szybkim czasie otrzymałem zamówienie. Zaleta tego punktu jest fakt, iż zawsze pytają się na ilu talerzach ma zostać podane danie i umożliwiają skorzystanie ze stalowych sztuccy, a nie jak w innych punktach, z jednorazowych tworzywowych. Tu również otrzymałem tacę z serwetkami, sosami, paragonem i resztą. Uważam, że takie punkty mają przyszłość.

zarejestrowany-uzytkownik

16.11.2013

Placówka

Łódź, Pabianicka 245

Nie zgadzam się (0)
Panie obsługujące kasę...
Panie obsługujące kasę i przygotowujące sałatki były bardzo miłe, szybkie i sprawne. Produkty, z których można było skomponować sałatkę oraz gotowe sałatki wyglądało świeżo. Panie obsługujące miały rękawiczki i przykryte, spięte włosy. Duża ilość składników i sosów do wyboru zachęca do ponownego próbowania nowych mixów. Jedynym mankamentem była Pani za cicho mówiąca do klientów przy sporym natężeniu hałasu wokół. Klientów sporo, ale kolejka szła szybko.

zarejestrowany-uzytkownik

27.03.2013

Placówka

Łódź, Al. Piłsudskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Solo pizzeria serwuje...
Solo pizzeria serwuje swoim klientom smaczne pizze, aczkolwiek nie można oczekiwać jakichś wielkich specjałów. Po prostu zwykła pizzeria dla osób głodnych, którzy szukają miejsca gdzie można zjeść tanio i smacznie. Bez dodatkowej opłaty można otrzymać pudełko lub reklamówkę foliową potrzebną do zapakowania niezjedzonych kawałków pizzy. Obsługa miła.

Karolina_1696

22.02.2013

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Byłam na pizzy,...
Byłam na pizzy, zamówiłam dużą pizzę i taka właśnie była. Ładnie upieczona, ciasto idealne, troszkę za dużo sera, bo momentami można by było się nim zakrztusić. Plusem jest to, że widzimy kucharza, gdy robi naszą pizzę. Pizza była ciepła, 2 sosy gratis (mogło by być ich troszkę więcej, bo pojawia się problem, gdy jest duża pizza, kilka osób, a sosu mało), sztućce i talerze jednorazowe. Cena jest korzystna, na każdą kieszeń. Duży wybór.

Karolina_1630

30.11.2012

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Będąc w galerii...
Będąc w galerii poszłyśmy z siostrą coś zjeść. Nasz wybór tym razem to solo pizza. Ofertę mają dużą 36 rodzajów pizzy,makarony jak i sałatki. Ja jednak zdecydowałam się na sałatkę grecką. Czas realizacji zamówienia nie był długi, w granicach do 20 min. Sałatka była smaczna,ładnie podana,świeże warzywa,byłam zadowolona. Ogólnie w środku czysto i schludnie,stoliki czyste,obsługa miła.

Agnieszka_3203

05.11.2012

Placówka

Płock, Wyszogrodzka 127

Nie zgadzam się (0)
Reastauracja znajduje się...
Reastauracja znajduje się na pasażu restauracyjnym centrum handlowego. Czytelne i wyraźne oznakowanie jej usytuowania. Czytelne i przejrzyste wywieszenie dostepnego menu. W przypadku zamawiania sałatek mozliwośc samodzielnego skomponowania dania z dostępnych za ladą artykułów. Przystepne ceny. Krótki czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia, niestety bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia.

zarejestrowany-uzytkownik

21.10.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (1)
Solo Pizza to...
Solo Pizza to miejsce gdzie można dobrze zjeść za nie duże pieniądze. Obsługa jest miła i uśmiechnięta. Karta menu bogata w różnorodne pizze i nie tylko. Teren restauracji jest zadbany mimo iż przewija się tutaj mnóstwo ludzi. Na jedzenie nie trzeba długo czekać a wszystko jest smaczne i świeże. POLECAM

zarejestrowany-uzytkownik

11.10.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj wybraliśmy się...
Dzisiaj wybraliśmy się ze znajomymi na pizze... Miejsce, mimo tego, że w centrum handlowym - bardzo urokliwe. Stoliki czyste, na bieżąco sprzątane.. Obsługa bardzo miła. Ceny bardzo przystępne. Do wyboru również świeże sałatki, robione na miejscu. Pizza przepyszna, nie trzeba było długo czekać. Dużą zaletą było też to, że kucharz w trakcie przygotowywania jest widoczny dla klientów, więc można podpatrzeć :) Polecam.

Karolina_1381

06.10.2012

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (1)
Dnia 18 maja...
Dnia 18 maja dokonałam obserwacji w pizzeria Solo Pizza zlokalizowanej w centrum handlowym Manufaktura. Restauracja jest jedna z najbardziej znanych sieci oferujacych pizze w tego typu miejscach, a zwłaszcza w centrach handlowych. Restauracja w swojej ofercie posiada duży wybór pizzy, napoij i dań w formie przekąsek. Szeroki wybor pizzy potrafi przyprawic klienta o zawrot glowy. Lokal preferuje tryb samoobsługowy wiec po zamowieniu konkretnej potrawy klient musi sam wypatrywac swojego numerka i przynesc pizze do własnego stolika. Obsługa pracujaca w restauracji nie jest nastawiona zbyt przychylnie do klienta a raczej sprawia wrażenie pracujacych tam za kare. Czas oczekiwania na złożone zamowienie trwa ok 10 minut. Za blatem kasy restauracji widoczne sa pewne zaniedbania i barki towaru.

Aleksandra_863

30.08.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment pizzy,...
Szeroki asortyment pizzy, dla każdego coś dobrego, z mięsem, z owocami, z serami, z owocami morza. miła obsługa telefoniczna, szybka dostawa, po raz pierwszy nie pomylono dodatków do zamówienia. Pizza dostarczona była ciepła, nie przypalona, z dużą ilością dodatków, ciasto nie zakalcowate. Do rachunku punkty za które po dziesiątej pizzy kolejna gratis. Wielki pozytyw.

Anna_3273

27.08.2012

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Solo Pizza to...
Solo Pizza to miejsce, w którym często bywam. Jedzenie jest tutaj bardzo smaczne a ceny adekwatne do jakości jedzenia. Obsługa była miła i chętnie proponowała różności do zamówienia. Otoczenie pizzerii było czyste. Stoliki były na bieżąco ścierane przez pracowników porządkowych Manufaktury. POLECAM

zarejestrowany-uzytkownik

24.08.2012

Placówka

Łódź, Zachodnia/Ogrodowa

Nie zgadzam się (0)
Porównując inne pizzerie...
Porównując inne pizzerie i wielkość podawanych tu dań, ceny nie są dla mnie zbyt przystępne. Otrzymałam pizze na niedopieczonym cieście, którą ledwo mogłam pokroić, a to wszystko po niewiarygodnie długim czasie oczekiwania. Obsługa jest miła, jednak mogłaby lepiej pomagać przy doborze ulubionych smaków.

zarejestrowany-uzytkownik

20.07.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (1)
Solo Pizza się...
Solo Pizza się zepsuła! Kiedyś pyszna, teraz surowa, prawie łysa i niesmaczna. Szkoda, bo bardzo ją lubiłam i często zamawiałam. To co otrzymałam ostatnio, w ogóle nie przypominało dawnej Solo Pizzy. Mięsa prawie nie było, zapełniony był tylko środek, pieczarki można było tylko zobaczyć, bo trudno wyczuć smak milimetrowych plasterków, ciasto mokre, białe i niedopieczone.

zarejestrowany-uzytkownik

11.06.2012

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (1)
Pizza to jedyne...
Pizza to jedyne danie fastfoodowe, które jestem w stanie przełknąć. Żadne kebaby, ani tam inne chińskie jedzenie nie wchodzi w grę. Dlatego też Solo pizza to jedyny lokal, który zawsze wybieram, gdy jestem już zmęczona przechadzaniem się po galerii. Ma on wiele miejsc siedzących, zazwyczaj nie brakuje stolików przy których można odpocząć . Obsługa jest miła, działa bardzo sprawnie, więc nie trzeba zbyt długo czekać na naszą ulubioną pizzę. Jedzenie jest dobre i niedrogie, trochę gorzej jest z napojami, bo wybór nie jest zbyt duży.

Poziomka

04.06.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Lokal Solo Pizza...
Lokal Solo Pizza nigdy nie cieszył się specjalnie moim zainteresowaniem. Byłam tam raz, razem z przyjaciółmi. Zamówiliśmy pizzę z pieczarkami, szynką, oliwkami oraz serem. Zapłaciliśmy dosyć wygórowaną cenę. Pizza była smaczna, ale niezbyt duża i posiadała małą ilość dodatków. Lokal nie jest też zbyt przytulny. Obsługa bardzo miła. Na pizzę czekaliśmy 20 minut.

Klaudia_150

27.05.2012

Placówka

Bytom, Plac Kościuszki 1

Nie zgadzam się (0)
Złożyliśmy ze znajomymi...
Złożyliśmy ze znajomymi zamówienie telefoniczne na dostawę pizzy do domu. Na dojazd kuriera z pizzą nie trzeba było dużo czekać. Pizza była bardzo duża i smaczna, z dużą ilością składników oraz dodatkowymi, pysznymi i świeżymi sosami. Zamówiłam pizzę z rukolą i żeby sałata nie zwiędła zapakowali mi ją nawet do oddzielnego pojemniczka.

yuki

21.05.2012

Placówka

Łódź, Al. Piłsudskiego 15

Nie zgadzam się (0)
Kilkakrotnie byłam na...
Kilkakrotnie byłam na obiedzie w tej pizzerii i muszę powiedzieć, że pizzę robią całkiem niezłą. Dostępnych jest kilka różnych rodzajów, można tez samemu wybrać konkretne składniki. Pizza nie jest jakoś strasznie droga, nawet dobra. Pizzą za 20 zł mogą się spokojnie najeść dwie osoby. Obsługa jest miła i dość kompetentna. Zamówienie jest realizowane zazwyczaj w ciągu 20 minut, a siedząc przy stoliku można obserwować pizzermena, który robi nam pizzę.

Poziomka

21.05.2012

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)

Solo Pizza

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Solo Pizza?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Świetnie!
Świetnie.