Opinie użytkownika (1)

Sklep jest duży...
Sklep jest duży i przestrzenny. Kasjerzy często wydają się poirytowanie wykonywaniem Swoich obowiązków. Na całej powierzchni sklepu ustawione są palety które utrudniają codziennie zakupy. Sklep ogólnie jest czysty lecz zagracon właśnie. Przeterminowane produkty zdarzają się sporadycznie. Owoce oraz warzywa są Świerże i uzupełniane na bieżąco.

DorotaOch_4P6K

26.06.2026

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)