Opinie użytkownika (3)

Sprzedałem przedmiot za...
Sprzedałem przedmiot za pośrednictwem OLX i napotkałem na pewne trudności. Niestety, wybrałem niewłaściwy rozmiar paczkomatu, co spowodowało, że paczka nie zmieściła się do skrytki. Problem polegał na tym, że OLX nie oferuje infolinii kontaktowej, co sprawiło, że rozwiązanie sytuacji stało się trudniejsze. Mogłem tylko korzystać z formularza zgłoszeniowego. Dodatkowo, obecnie jest weekend, co znacząco ograniczało moje możliwości kontaktu. Brak natychmiastowej reakcji i możliwości szybkiego rozwiązania sprawy sprawił, że straciłem cenny czas, a klienta. OLX to duży portal, a infolinia mogłaby pomóc rozwiązywać takie problemy szybciej i bardziej efektywnie.

DavidMartingale_SXfW

04.11.2023

OLX.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziliśmy tę restaurację...
Odwiedziliśmy tę restaurację i byliśmy niezwykle zawiedzeni. Pani kelnerka była nieprofesjonalna i zachowywała się nieodpowiednio. Jej reakcje na nasze prośby były nie do przyjęcia, co stwarzało bardzo nieprzyjemną atmosferę. Zauważyliśmy, że kelnerka zajmowała się swoim telefonem, co jeszcze bardziej utrudniało naszą obsługę. Niestety, zamówione przez nas jedzenie nie było smaczne, przyszło niekompletne i zimne. To sprawiło, że całe doświadczenie było bardzo rozczarowujące. Dodatkowo, restauracja przy hotelu stwarza wrażenie bardziej komfortowej, niż jest w rzeczywistości.

DavidMartingale_SXfW

27.10.2023

Glass Hotel

Placówka

Żary, Wincentego Witosa 50

Nie zgadzam się (0)
Bobas Żary to...
Bobas Żary to miejsce, gdzie razem z żoną trafiliśmy podczas poszukiwań idealnego wózka dla naszego pierwszego dziecka. Byliśmy początkowo strasznie niezdecydowani, ale obsługa w sklepie okazała się niezwykle profesjonalna i pomocna. Ostatecznie udało nam się wybrać idealny wózek 3w1, z którego jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Sklep jest przestronny, czysty i bardzo zadbane. Nawet szefostwo zaangażowało się w nasze poszukiwania na tyle, że sprowadzili dla nas wózek na zamówienie. Co nas jeszcze bardziej ucieszyło, to atrakcyjna cena, gwarancja jakości oraz szybka obsługa. Dodatkowym atutem jest możliwość pozostawienia towaru w magazynie i odebrania go w dogodnym dla nas dniu. Dzięki temu gwarancja naliczana jest od dnia faktycznego odebrania towaru, co dodatkowo zwiększa naszą pewność co do jakości produktu. Polecam ten sklep wszystkim przyszłym rodzicom.

DavidMartingale_SXfW

27.10.2023

Bobas

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi