Opinie użytkownika (4)

Sytuacja konkretnie dotyczy...
Sytuacja konkretnie dotyczy zachowania kasjerki. Owa kasjerka chciała wydać mi resztę w monetach, jednak zdecydowała się wydać w papierku. Poprosiłam kulturalnie kasjerkę o to aby jednak wydała mi w monetach po czym podniosła głos na mnie mówiąc, że takie rzeczy to się w banku załatwia. Oczywiście oznajmiłam jej, że przed chwilą chciała mi wydać w monetach, lecz niestety nic to nie dało. Zbulwersowana kasjerka, coś do siebie powiedziała pod nosem. Oczekiwałam odpowiedzi... Jedyne co usłyszałam to głośne powiedzenie "Do widzenia". Z jednej strony ją rozumiem, ale takimi tekstami nie warto rzucać do klienta, ponieważ to niemiłe.

tylkoja

26.05.2009

Carrefour

Placówka

Zielona Góra, Dąbrówki 5

Nie zgadzam się (31)
Z racji tego,...
Z racji tego, że dużo podróżuje z chłopakiem, po zrealizowaniu zakupów w Tesco, zjeżdżamy zawsze na stacje owej sieci sklepów. na pierwszy rzut oka wszystko ładnie, pięknie. Zanim doczekaliśmy się aż szanowna ekspedientka ruszy się aby zatankować nam gaz ( tankowanie gazu przez klientów jest zabronione) to minęło sporo czasu. Mało tego nie zakręciła korka. Jedyne co dobre to to, że gaz jest tani...

tylkoja

26.05.2009

Stacje paliw Tesco

Placówka

Zielona Góra, ul. Energetyków 2a

Nie zgadzam się (19)
Moje spostrzeżenia tyczą...
Moje spostrzeżenia tyczą się ochroniarzy. Wczoraj czekałam 5 min aby szanowny pan ochroniarz raczył mi podarować naklejkę na produkt który był kupiony w innym sklepie. Mało tego! Naśmiewają się z klientów! zero poszanowania! Co do wyglądu miejsca obsługi oceniam na +2 bo porządek mają:)

tylkoja

22.05.2009

CH Dąbrówka

Placówka

Zielona Góra, Dąbrówki 5

Nie zgadzam się (24)
Dzisiaj wraz z...
Dzisiaj wraz z mamą, udałam się do tej ubezpieczalni. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jedna wielka sterta papierów- gdzie sie nie spojrzałam wszędzie papiery!! Jedyne co dobre, to to że w miarę były posegregowane. Co do personelu i obsługi... Brak słów! Pani która obsługiwała moją mamę równocześnie rozmawiała z koleżanką która stała obok o jakimś mężczyźnie który cały czas za nią chodzi. Jestem pewna, że żaden klient nie ma ochoty słyszeć takich rzeczy! Jedynym pozytywem było to, że szanowna Pani udzielała odpowiedzi mojej mamie na temat ubezpieczenia. Ogólna ocena niestety -2 ponieważ, pomimo udzielenia odpowiedzi na pytania i wystawienia papieru dotyczącego ubezpieczenia, nic dobrego nie mogę napisać.

tylkoja

22.05.2009

WARTA

Placówka

Zielona Góra, ul. Chopina 7

Nie zgadzam się (24)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi