Opinie użytkownika (3)

Schludna, czysta i...
Schludna, czysta i komfortowa przychodnia. Personel kompetentny i dobrze wyglądający. Oddzielone przychodnie dzieci zdrowych i chorych, ale laboratorium pobrań, jedynie u dzieci chorych. Minusem jest niewielki zasób dobrych lekarzy specjalistów i uciążliwy dostęp do badań pobieranych w laboratorium. Klinika ciągle szuka nowych lepszych rozwiązań, wprowadzając coraz to nowe zasady, ale ciągle nie działa to sprawnie. Dodatkowo trochę kłopotliwe (również ciągle nierozwiązane skutecznie) zapisywanie wizyt w krótkich terminach przez internet. Dotyczy to w szczególności wizyt do pediatrów dla dzieci chorych.

Marta_1675

16.04.2012

ENEL-MED

Placówka

Warszawa, Puławska

Nie zgadzam się (2)
Dobrze rozwinięta sieć...
Dobrze rozwinięta sieć stacji benzynowych. Schludna, miła i kompetentna obsługa. Czasem w godzinach szczytu robią się kolejki do kas. Dobrze zaopatrzony sklep w szerokiego typu asortyment. Czystość toalet niestety nie odpowiada standardowi marki. Zaobserwowałam to w wielu punktach. Nie do końca jest czysto i często toalety są trochę zniszczone.

Marta_1675

16.04.2012

Circle K

Placówka

Warszawa, Puławska - Poleczki 427

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna obsługa klienta...
Profesjonalna obsługa klienta w zakresie doradztwa finansowego. Kompetentny doradca, miła obsługa w recepcji, schludny wystrój. Komfort klienta zapewniony w podstawowym zakresie. W innych placówkach tego typu, podaje się coś do picia, w tej nie. Trochę zbyt mało prywatna atmosfera rozmowy, siedzący przy sąsiednich stanowiskach, mogą z łatwością usłyszeć treść rozmowy. Dobry kontakt telefoniczny i mailowy.

Marta_1675

16.04.2012

Tax Care

Placówka

Warszawa, Puławska 63

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi