Opinie użytkownika (6)

Gorąco polecam tę...
Gorąco polecam tę restaurację znajdującą się przy samym Multikinie, stacja metra: Imielin. Można tam przepysznie i obficie zjeść za przystępną cenę. Oferty dla klientów są atrakcyjne, często ze zniżkami przy większej grupie osób. Dodatkowo klimat i atmosfera restauracji są niezwykle wyciszające. Nie ma żadnej dudniącej, zbyt głośniej muzyki. Nad stolikami wiszą piękne witrażowe kolorowe lampki, przyciągające uwagę, a pod sufitem pnie się roślinność.

Maja_84

14.10.2011

Sphinx

Placówka

Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 60

Nie zgadzam się (3)
15.05.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za przekazanie obserwacji dotyczących wizyty w restauracji Sphinx. Jest nam niezmiernie miło, że jakość świadczonych usług przez powyższą restaurację została przez Panią doceniona, a przede wszystkim cieszymy się, że serwowane dania i klimat panujący w restauracji sprostał Pani oczekiwaniom i zapewnił przyjemną atmosferę. Liczymy, że kolejna wizyta będzie równie udana jak ta poprzednia. Serdecznie zapraszamy do sieci restauracji SPHINX. Pozdrawiam, Sfinks Polska S.A.
Hard Dog Cafe...
Hard Dog Cafe to przyjemne miejsce na obrzeżach Piaseczna. Ustawione są tam ławy z miejscem do siedzenia, gdzie można napić się piwa (lub innego alkoholu) oraz zjeść pizzę lub zapiekankę. Panuje tam przyjazna atmosfera, ponieważ mnóstwo ludzi odwiedzających Hard Dog Cafe się zna. Sporym minusem lokalu jest niestety niewielka przestrzeń, co powoduje brak poczucia prywatności.

Maja_84

14.10.2011

Hard Dog Cafe

Placówka

Piaseczno, Dworcowa 15

Nie zgadzam się (0)
Pizzeria Da Grasso...
Pizzeria Da Grasso w Piasecznie to typowy, niewyróżniający się niczym szczególnym lokal. Można zjeść tam różnego rodzaju pizze, oferta jest dość bogata. Do pizzy dodawane są pyszne sosy. Istnieje również możliwość zamówienia pizzy przez telefon lub na wynos. Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, jeśli zechcecie się porządnie najeść.

Maja_84

14.10.2011

Da Grasso

Placówka

Piaseczno, Jana Pawła II 45 45

Nie zgadzam się (0)
Klub Billart to...
Klub Billart to chyba najprzyzwoitsze miejsce tego typu w Piasecznie. Przeważnie spotykają się tam młode osoby w celu wypicia piwa (dostępne są również inne alkohole) i pogrania w bilard(dostępnych jest kilka stołów bilardowych), strzałki, jednorękiego bandytę, pokera i inne gry hazardowe. Każda z gier jest odpłatna. Miejscu specyficznego, hazardowego klimatu nadają czerwone skórzane fotele oraz przyćmione światło.

Maja_84

14.10.2011

Billart

Placówka

Piaseczno, Jana Pawła II 45

Nie zgadzam się (0)
Kluboksięgarnia "Za Rogiem"...
Kluboksięgarnia "Za Rogiem" to niedawno odkryte przeze mnie przemiłe miejsce. Umiejscowiona jest w przestrzennym, nowoczesnie urządzonym, a równoczesnie przytyulnym domu z ogródkiem. Znajduje się tam mnóstwo książek, z kótrych w kazdej chwili mozna skorzystac lub któras kupić. Jest to idealne miejsce na spotkania i pogaduszki z przyjaciółkami. Zawsze jest tam niewiele osób, chyba, że organizowane są akurat ( w weekendy) warsztaty dla najmłodszych- np. teatrzyki lub dla dorosłych- m.in. kursy gotowania. Menu nie jest najbogatsze, natomiast podawana jest przepyszna kawa i tosty z łososiem. Miejsce otoczone jest niepowtarzalną i bardzo przytulną, domową atmosferą. Polecam.

Maja_84

13.10.2011

Kluboksięgarnia "Za Rogiem"

Placówka

Piaseczno, Krasickiego 44B

Nie zgadzam się (7)
Często robię zakupy...
Często robię zakupy w Kauflandzie w Piasecznie i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że za każdym razem zarówno mnie, jak i i innych klientów razi widok osób (wygląd wskazywałby na Cygan lub Arabów) handlujących na parkingu pod hipermarketem różnymi towarami, np. zegarkami,czy kosiarkami. Są bardzo natrętni i niechlujni. Myślę, że w trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów powinno się w jakiś sposób zainterweniować.

Maja_84

13.10.2011

Kaufland

Placówka

Bielsko-Biała, Aleja gen. Władysława Andersa 81

Nie zgadzam się (4)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi