Opinie użytkownika (4)

Z usług tego...
Z usług tego biura podrózy jestem zadowolona - zarówno z obsługi mailowej jak i osobistej w biurze. Mogę pochwalic pracowników za trafność doboru oferty i dobry kontakt z klientem. W biurze miła atmosfera, panie wszystko wyjaśniają bez problemu. Szybkie odwiedzi na zadawane zapytania mailowe. ogólnie polecam.

MSZ

14.04.2012

Jaguar

Placówka

Szczecin, Obrońców Staliningradu 2

Nie zgadzam się (0)
Wile razy jadałm...
Wile razy jadałm kanapki w Subwayu w róznych miejscach i zwykle byłam zadowolona. Niestety, tym razem i w tym miejscu nie. Przede mną kanapki prosiły dwie bardzo upierdliwe klientki i chyba cierpliwośc pań została wyczerpana. Niestety, moja także, gdyż druga pani zaczeła robić kanapke dla mnie i jeszcze dwóch onnych osób w kolejności odwrotnej - czyli najpierw dla ostatniej osoby z kolejki. Byc moze ,,grupowego" przygotowania kanapek wymagają jakieś wewnętrzne procedury, ale w tym wypadku nie uważam za słuszne by je stosować. Przynajmniej na moje upomnienie pani zareagowała i skończyła moja kanapkę. Ale ogólnie moje zdanie o Subway się pogorszyło.

MSZ

14.04.2012

Subway

Placówka

Szczecin, al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Dobry kontakt mailowy,...
Dobry kontakt mailowy, odpowiadanie na maile w szybkim czasie, przedstawianie oferty dostosowanej do potrzeb klienta. Połtora roku temu korzystałam już z oferty tego biura wybierając się na wycieczkę zagraniczną - wszystko zostało jasno przedstawione, wątpliwości rozwiane, a także udzielono nam wszelkich cennych wskazówek. Minusem jest fakt, że na stronie internetowej przeważają oferty standardowe - mam wrażenie do krajów najczęsciej uczęszczanych przez Polaków.

MSZ

13.04.2012

Travel Experience

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep z ciekawymi...
Sklep z ciekawymi art. wyposażenia wnętrz i ubraniami - wszystko w dobrej cenie i nawet niezłej jakości jak na produkcję chinską. Ciekawe wzornictwo. To chyba taki sklep, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie - jak nie ładnego, to pożytecznego. Sklep ten funkcjonuje w Gryfinie od kilku miesięcy. udałam się do niego, by kupić kapcie, przy okazji nabyłam szkatułke imitującą ksiązkę. Choc ruch był fuży, to panie z obsługi batdzo miłe i cierpliwe - bez problemu odbyło się wyjasnienie ceny na jednym z towarów (ekspedientak przyniosła drugi egzemplarz z zaplecza).

MSZ

13.04.2012

PEPCO

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi