Sprzedawałem swoje auto w rozliczeniu i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony wyceną jaką zaproponowano. Już na początku rozmowy poczułem się wysłuchany i potraktowany poważnie jako klient. Formalności przebiegły bardzo sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Salon przygotował wszystkie dokumenty i dopilnował ich poprawności co dla mnie było ogromnym ułatwieniem. Samochód został przyjęty w stanie zgodnym z opisem bez żadnych nieporozumień. Jeśli ktoś szuka uczciwego sprzedawcy samochodu to Auto Salon Camil spełnia wszystkie te wymagania.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.